Menu

Zühre Giyim 2019 Koleksiyonu

Zühre giyim 2019 koleksiyonu, birbirinden şık tasarımlarıyla hanımların beğenisine sunulan onlarca modeli ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Yeni sezonun girmesiyle birlikte tesettür giyimde yaşanan yenilikler ve yeni modeller, markaların hummalı çalışmaları ile bir başka boyut kazandı. Tesettür giyimin öncü isimlerinden Zühre Giyim, yeni sezona özel olarak farklı modeller tasarlayarak muhafazakâr kadınların beğenisine sundu.

Zühre giyim 2019 koleksiyonu

Zühre’den gençlere özel tasarımlar

2018- 2019 sonbahar-kış koleksiyonundaki dinamik modelleriyle Zühre; yeni eğitim döneminde muhafazakâr giyim tercih eden gençlerin vazgeçilmezi oluyor. Doğadan ve gençlerin enerjisinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda ikili takımlar, çantalar ve eşarplar ile gün içerisinde rahatlığı sağlayan şık çantalar yer alıyor. Modelleri bir hayli zengin ve seçkin olması ile tesettür giyime yeni bir boyut kazandırılmış. Zühre Giyim 2019 koleksiyonu ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak tarz ve stilde istediğiniz gibi değişime gidebileceksiniz.

Zühre giyim 2019 koleksiyonu

Giy – çık kombinlerle zamansız şıklık

Muhafazakar modayı yenilikçi fikirlerle buluşturan Zühre, çalışan ve hayatın içinde olan kadınlara özel hazırladığı metropol koleksiyonuyla şık kombinlere imza atıyor. Modern çizgilerle tasarlanan yeni koleksiyonda vazgeçilmez pastel ve hardal tonlar, gri, taba ve haki renkler ile kırmızı çantalar ön plana çıkan detaylar arasında

Zühre; 2018 – 2019 sonbahar-kış koleksiyonunu metropolün canlı ve özgür ruhunu yansıtan çizgilerle yeniledi. Koleksiyona eklenen yeni tunik – ikili takımlar, trençkotlar, kaşe kabanlar ve çantalarıyla Zühre, renklerin enerjisini ve şehrin modasını üzerinize taşıyor.

Zühre giyim 2019 koleksiyonu

Muhafazakâr giyimde ‘Ceylon Yellow’ modası

Sonbaharın gelmesiyle doğanın natürel renkleri de trend olmaya başladı. Zühre, 2018-2019 koleksiyonunda yer alan sarının egzotik tonu ‘Ceylon Yellow’ rengindeki modelleriyle sonbaharın ruhunu yansıtacak

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte mevsimlik giysiler de gardıroplardaki yerini alıyor. Sonbaharın zarafetini ve güneşini yansıtan egzotik sarı tonları, Zühre’nin yeni sezon modellerine yansıyor.

 

Yeni sezonda Zühre Giyim Farkı

Modeller bakımından bir hayli seçeneklere imza atan Zühre Giyim, sezonun trend modelleri konusunda beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. Tarz ve stilinde değişiklik yapmak isteyen hanımlar için en gözde tesettür giyim modelleri sunan marka ile yeni sezonu daha şık ve daha iddialı karşılayacaksınız.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.