Menu

Yarım Topuz Saç Modeli

Yarım Topuz Saç Modeli

2016 ilkbahar yaz trendleri arasında yer alan, saç modelleri arasında en popüler olan yarım topuz saç modeli, gençler tarafından tercih ediliyor.

Moda takipçilerinden ünlülere kadar pek çok kişi, kombinlerinin stillerini yarım topuz ile bütünleştirerek, kendilerine daha cool bir tarz katıyorlar. Pratik bir model olması ile de çok sevilen topuz modeli, kısıtlı zamanda hem şık hem de rahat bir saç yapmak isteyen herkes için ideal bir tercih olacaktır. Kırmızı halıda ya da bir mekan açılışında gördüğünüz ünlülerin saç modelleri genellikle bu model oluyor.

Yarım topuz saç modeli, hem düz hem de dalgalı saçlarda kolaylıkla hazırlanabiliyor. Fakat oldukça doğal bir görünüm kazanmak için bu saça dalgalar katmak daha hoş olacaktır. Hem uzun formda hem de kısa formda olan saçlar için ideal olan bu model, kafanızın taç kısmından biraz daha geride yapılmalıdır. Ardından başınızın alt kısmındaki saçlarınızı da şekillendirerek sprey ya da kremler yardımı ile saçınızı hacimlendirebilir ya da sabitleştirebilirsiniz.Categories:   Hairstyles

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.