Menu

Vakko 2016 Eşarp Modelleri

Vakko 2016 Eşarp Modelleri

Sezonun en bilinen markalarının en pahalı modelleri şimdi daha uygun fiyatlara satın alınabilir. En güzel tasarımları ile Vakko sizleri bekliyor.

Vakko 2016 eşarp modelleri, ipek veya twill eşarp türünde sizlere sunulmaktadır. Hem kare hem de uzun eşarp formunda tasarlanan modellere ışık tutan Vakko eşarp, bu yeni sezonda da oldukça iddialı modeller ve muhteşem renk uyumları ile dikkat çekiyor. Kenarları desenli ortası sade olan modeller bu sezonda çok moda. Favoriler içerisinde yerini alan bu modellerin lacivertten pembeye, yeşilden gri tonlara kadar her rengi mevcuttur.

Asil duruşları ile şıklığınıza şıklık katması için Vakko eşarpları mutlaka denemelisiniz. Geometrik desenler ile spor giyiminizi tamamlayabileceğiniz gibi, çizgisel detaylarla da güzellik kazanabilirsiniz. Bunların dışında içleri tamamen dolu, büyük veya küçük çiçeklerden oluşan tablo görünümlü bütünleşmiş modelleri de inceleyebilirsiniz. 2016 ilkbahar yaz sezonuna ait Vakko tasarımları gerçekten göz kamaştırıyor.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.