Menu

Vakko 2016 Eşarp Modelleri

Vakko 2016 Eşarp Modelleri

Yeni sezonun en bilinen markalarının, pahalı modelleri, artık daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Yeni ve en güzel tasarımları ile Vakko sizlere sunuluyor.

Vakko 2016 eşarp modelleri, twill ve ipek eşarp türünde sizlere sunulmaktadır. İsteğe göre hem kare hem de uzun eşarp formunda tasarlanan modellere ışık tutan Vakko eşarp, yeni sezonda da oldukça iddialı modeller ve muhteşem renk uyumları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kenar detayları desenli ortası sade olan modeller bu sezonda oldukça moda. Favori modeller içerisinde yerini alan bu modellerin lacivertten siyaha, pembeden mora, yeşilden gri tonlara kadar her rengi mevcuttur.

Son derece asil duruşları ile şıklığınıza şıklık katması için Vakko markalı eşarpları mutlaka denemelisiniz. Özellikle geometrik desenler ile spor giyiminizi tamamlayabileceğiniz gibi, çizgisel detaylarla da güzellik kazanmanız mümkün. Ayrıca içleri tamamen dolu, büyük veya küçük çiçeklerden oluşan tablo görünümlü bütünleşmiş modelleri de inceleyebilirsiniz.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.