Menu

Ulviye Portakal tesettür abiye elbise modelleri

Tasarım giyim modelleri sanırım her hanımın ilgisini çeker. Özellikle de usta ellerden çıktığında. Ülkemizde tasarım tesettür giyim modellerindeki başarılı ve zevkli çalışmaları ile dikkat çeken Ulviye Portakal da bu usta ellerden biri.

Hanımların çok beğenerek kullandığı modellerin tasarımcısı Ulviye Portakal, iddialı ve farklı tarzlardan hoşlananlar için birbirinden şık tesettür abiye modelleri üretiyor.

Ulviye Portakal tesettür abiye elbise modelleri

Farklı tarzı ve modern duruşu ile dikkat çeken Ulviye Portakal tesettür abiye elbise modelleri, canlı renkleri ve kaliteli kumaş seçimleriyle de oldukça beğeni topluyor. Her ne kadar sade tesettür abiye elbise modellerine tasarımları arasında yer verse de Ulviye Portakal tasarım abiye modellerinin büyük bölümü gösterişli tesettür abiye elbise modellerinden oluşuyor.

Ulviye Portakal tesettürlü abiye elbise modelleri 1

Detayları ve süslemeleri ile fark yaratan tasarımcının elbiseleri özellikle tesettürlü nişanlık elbise modelleri ve tesettürlü mezuniyet abiye elbise modelleri arayışı içinde olan genç hanımlar için mutlaka görülmesi gereken ürünler. Eteklerde şifon kumaşlara ağırlık veren tasarımcının tesettürlü abiye elbise modelleri özellikle ilginin odağı olmak istediğiniz kına gecesi, nişan ya da nikah gibi organizasyonlarınızda kullanmak için çok ideal.

Ulviye Portakal tesettürlü abiye elbise modelleri 2

Tabi yukarıda da belirttiğim gibi tasarımcının tesettürlü sade abiye elbise modelleri de bulunuyor. Yukarıdaki modellerden de anlayabileceğimiz gibi bunlar ince ve zarif detayların tercih edildiği, kumaşı ve kesimi ile öne çıkan modeller. Gösterişten hoşlanmayan fakat şıklığından da ödün vermeyen, kaliteli giyinmeyi seven hanımlar bu modelleri severek kullanabilirler.

Ülkemizdeki tesettür giyim tasarım modellerine imza atan birçok tasarımcının ortak özelliği tesettür ruhunu çok iyi kavramaları ve bunu kadın zerafeti ile birleştirerek tasarımlarına yansıtmaları sanırım. Bu anlamda gerçekten çok zevkli tasarım ürünleri bulmak mümkün. Dilerseniz şimdi Ulviye Portakal’ın tasarım abiye modellerine galerimizden göz gezdirerek, tasarımcının modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.