Menu

Trend Tesettür Gelinlik Modelleri

Trend Tesettür Gelinlik Modelleri

Yeniden tatlı telaşların yoğun olduğu yaz dönemindeyiz. Bu dönemde tesettür giyimde de gelinlik modelleri ve nişanlıklar farklı modeller ile sunuluyor.

Tesettür giyim tercih eden muhafazakar giyinen bayanların gelinlik seçimlerini kolaylaştırmak adına sizlere bu sezonun trend tesettür gelinlik modelleri ile ilgili resimler topladık. Sade ya da şık, gösterişli tüm çeşitleri inceleyebilirsiniz. Ekru, beyaz ya da kırık beyaz rengi, şüphesiz gelinliğin simgesel renklerindendir. Bu renkler dışında farklı renklerde gelinlik giymek, yakın zamana kadar çok sıra dışı görünüyordu. Ancak geçtiğimiz senelerde ortaya çıkan siyah kuşaklı gelinlik modelleri, bu sıra dışılık tabularını yıktı.

Tesettür gelinlik çeşitleri 2016 modellerinde, uçuk pembe ve pudra tonları çok dikkat çekiyor. Tabi ki gelinlik seçimleri yapılırken renk ve model dışında vücut tipinize uygun gelinlikleri seçmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Gelinliklerin türban modeli ile bir bütünlük yakalaması açısından, bu tercihler yapılırken iyi karar verilmesi gerekir. Bu yüzden gelinlik modelinize uygun türban yaptırmanız öneriliyor. Kabarık ya da gösterişli, elbise içimde ya da balık etek her türlü modeli kullanabilirsiniz.Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.