Menu

Tesettürde Ghisa Modası

Tesettürde Ghisa Modası

2016 tesettür giyim modelleri, 1996 senesinden bu yana hizmet veren Ghisa markası eşliğinde büyük hızla büyümeye devam ediyor.

Çalışmalarına mağazacılık ile başlaması, Ghisa markasının nihai tüketiciye çok daha yakın olmasını sağlamış ve bayan giyimi konusunda sektörde bulunan eksiklikleri analiz etmesini desteklemiştir. 1996 senesinde tescilli marka olan Ghisa, hizmetlerine hep yenilerini eklemeye devam ediyor. Kurulduğu tarihten bu yana hep şık ve rahat mottolarını benimseyen, özgün kalite anlayışı ile ilerleyen marka, tesettür giyim alanında da büyük başarı yakalıyor.

Bayanların kendilerini içerisinde özel hissettikleri giyim ürünleri, yurt dışında da çok fazla beğeni topluyor. Doğada değişmeyen tek şeyin değişim olduğu düşüncesini benimseyen Ghisa, tesettür tunik modellerinden kaplara, bluzlardan elbiselere kadar pek çok modeli sizler için tasarlıyor. Feminen ve klasik bir duruş sergileyen modeller, kalıplaşmış modeller dışında sıra dışı tasarımlar ile sizlere sunuluyor. Rahat ve kaliteli Ghisa ürünlerini tercih edebilirsiniz.Categories:   Fashion, Skirt Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.