Menu

Tesettürde aşk denince

Sadece tesettürlü giyim tarzını değil, tesettürlü yaşam tarzını aşkla benimsemiş tüm hanımların gönlüne taht kuracak modeller üreten Minel Aşk; 2017 ilkbahar-yaz sezonuna yine eşsiz tasarımlarla damgasını vuruyor.

Modelleri görüp de hayran olmak için illaki tesettürlü olmak şart değil. Marka öyle asil, öyle elit tasarımlar üretmiş ki modellere baktığınızda büyüsüne kapılmanız işten bile değil.

Tesettürde aşk denince …

Evet tesettürde aşk denince ilk akla gelen isimlerden biri Minel Aşk. Dürüst olmak gerekirse benim de tesettür abiye elbise modelleri söz konusu olduğunda ürünlerini en çok beğendiğim markalardan biri. Kadın ruhunu, zerafetini, ,inceliğini ve mağrur duruşunu bu kadar güzel ifade edebilen modeller az bulunur doğrusu. İsterseniz birlikte modellere bir göz atmaya başlayalım.

Minel Aşk tesettürlü abiye elbise modelleri 1

Modern kesimleri, sadelikten ziyade; hanımların özenli ve ölçülü şıklığını yansıtan Minel Aşk 2017 tesettürlü abiye elbise modelleri özel günler için de oldukça uygun. Özellikle tesettürlü nişan abiye elbise modelleri ya da tesettürlü mezuniyet abiye elbise modelleri olarak da kullanabileceğiniz pek çok model markanın yeni sezon ürünleri arasında yer alıyor.

Minel Aşk tesettürlü abiye elbise modelleri 2

Detaylarındaki şıklığı görmeniz açısından yakın çekimlerini de paylaştığım bu gösterişli tesettür abiye elbise modellerini; tesettürlü nikah elbisesi olarak da kullanabilirsiniz. Genellikle açık renklerin tercih edildiği nikah elbiseleri ya da tesettürlü sünnet annesi abiye elbise modelleri gibi giysilerde Minel Aşk imzasını taşımak hoş olmaz mı?

Minel Aşk tesettürlü abiye elbise modelleri 3

2017’nin en şık tesettür abiye elbise modelleri arasında ilk sıraları dolduracak; bu nefes kesen, rüya gibi abiyelere hangimiz sahip olmak istemeyiz ki? Özellikle genç kız tesettürlü abiye elbise modelleri ile genç hanımların özel günlerini taçlandıracak olan Minel Aşk, en yeni ürünleri ile galerimizde. Yalnız şunu belirtmekte fayda var; markanın yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri bu kadarla sınırlı değil elbette.Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.