Menu

Tesettür Yelek Çeşitleri

Tesettür Yelek Çeşitleri

Yalnızca kış aylarında değil aynı zamanda mevsimlik olarak da kullanılan tesettür yelek modelleri, birbirinden güzel markaların çeşitleri ile sizlere sunuluyor.

Yelek denilince akla ısınma amaçlı tercih edilen giyim ürünleri geliyor. Fakat son dönemlerde farklı tasarımlar ile sunulan yelek modelleri, şişme ya da kürklü modeller ile karşımıza çıkıyor. Kürk tasarımları ile yapılan yelek modelleri, kazakların, gömleklerin ve bluzların üzerine giyilerek kullanılıyor. Kullanım alanı geniş olan bu ürünler, kot pantolon ve gömleğin üzerine kombin edilirken, elbise ve tesettür etek modellerinin üzerine de uyum sağlıyor. Çok soğuk havalarda kürklü modellerin tercih edilmesi doğru olacaktır.

Sezonun en gözde tesettür yelek modelleri arasında kot yelekler de bulunuyor. Kot yelek modeli, diğer yelekler gibi birçok giysi ile kolay kombin edilebiliyor. Düz renk uzun bir elbise veya tişört modelleri ile kot yelekler kullanılabilir. Günlük yaşantısında daha çok spor giyim tercih eden bayanlar ise kolsuz yelekleri kullanıyor. Deri yelek modelleri ve kumaş yelekler de klasik tarzı ön plana çıkararak son derece şık bir görüntü oluşturulabilir.Categories:   Ferace Pardons Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.