Tesettür Renkli Gelinlik Modelleri
Tesettür Renkli Gelinlik Modelleri

Muhafazakar bayanların tercih ettiği tesettür renkli gelinlik modelleri, bu sene en çok moda olan tesettür gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

Renkli tesettür gelinlik modelleri, beyaz renkten sıkılıp herkesten çok daha farklı giyinmek isteyen bayanların tercih edebilecekleri modellerden olmaktadır. 2016 sezonunda rengarenk tasarlanmış olan gelinlik modellerinden bir tanesini seçerek düğününüzde çok farklı bir gelin olarak davetlilerin karşısına çıkabilirsiniz.

Genellikle nişan ve kına kıyafetleri renkli kombinlerden oluşmaktadır. Bu seneki gelinlik modelleri içerisinde aynı şıklığı, cıvıltıyı ve renkliliği dışarı yansıtan renkler ile sizlere sunulmaktadır. Ruhunu genç hisseden ve renkli giyinmekten hoşlanan muhafazakar bayanların tercih edebileceği gelinlik renkleri arasında, karanfil pembesi, lavanta rengi, açık mor rengi, menekşe rengi, gül rengi, pastel pembe ve pers pembe renkleri olmaktadır.

Yeni sezon renkli gelinlik modellerini tercih edecek olan gelinlerin dikkat etmesi gereken önemli bir husus vardır ki o da, bu renk seçiminin doğru yapılması olacaktır. Çünkü doğru seçilmeyen renkler sizi güzel bir gelin konumundan daha kötü bir konuma sürükleyebilir. Koyu bir ten rengine sahip olan bayanlar açık tonlu gelinlik modelleri tercih etmelidir. Açık ten rengine sahip olan bayanlar ise koyu renkli modelleri tercih etmelidirler.Sayfa başına git