Menu

Tesettür Mor Renk Kombinleri

Tesettür Mor Renk Kombinleri

En tatlı ve huzurlu renklerden olan mor renk, tesettürlü bayanların da en çok tercih ettiği renklerden bir tanesi olmaktadır.

Asaleti bayanlara taşıyan mor renk tesettür modelleri, bayanlar üzerinde oldukça şık ve zarif durmaktadır. Mor rengin açık tonları genel olarak ilham verici olarak bilinirken koyu tonlarda kullanılan mor renk, asalet ve lüks anlamını da taşımaktadır. Hatta yaşam içerisindeki bazı sanatsal alanlarda ilham vermesi açısından mor renkli aksesuar ve eşyalar kullanılmaktadır.

Tek renk giymeyi seven bayanlar, sadece mor renkten oluşan tesettür elbise modellerini tercih edebilirler. Dantel kabartmalı veya sade detaylara sahip olan mor elbiseler, günlük veya abiye tarzda hazırlanmaktadır. Leylakların rengi de mordur. Bir çiçek gibi kombinler oluşturmak isterseniz, moru farklı renklerle de kullanabilirsiniz. Mavinin tonları, krem, bej ve sarı gibi zıt bir renk ile de mor bütünlük yakalamaktadır.

Mor rengi tercih edebileceğiniz tesettür giyim ve aksesuar ürünleri arasında, tuniklerden eşarplara, şallardan gömleklere, elbiselerden abiyelere, nişanlıklardan pantolon modellerine kadar birçok ürün bulunuyor. Siz de mor rengi kullanacağınız ürünü tek parça veya iki parça olarak kullanabilirsiniz.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.