Menu

Tesettür Gelinlik Seçimi

Tesettür Gelinlik Seçimi

Tesettür gelin adaylarının tesettür gelinlik modeli tercih ederken öncelikle vücut tiplerine ve düğün konseptlerine uygun modelleri gözden geçirmesi gerekir.

Gelinlik seçimi yapılırken profesyonel bir kişiden yardım almak en doğru davranış olacaktır. Vitrinde gördüğünüzde gözünüzü üzerinden alamadığınız güzellikte olan bir gelinlik modeli aslında sizin vücut tipinize uygun olmadığı için üzerinizde de güzel durmayabilir. Narin bir vücut yapısına sahip olan bayanlar çok dar ya da çok bol gelinlik modellerinden kaçınmalıdır. Kalıplı bir vücut sahibi olan bayanlar ise tesettür gelinlik seçerken iki parçalı hafif kabarık tesettür gelinlik modeli tercih edebilirler. Hafif kiloya sahip olan bayanların belden aşağı kısmı kabarık olan modelleri giymesi önemlidir. Bu sayede göbek ve basende bulunan fazlalıklar kapatılabilir.

Gelinlikler genç kızların hayallerini süsleyen modellerden oluşuyor. Bu yüzden gelinlik seçilirken bedene ve zevke uygun özel tasarım gelinlik modellerinden de faydalanılabilir. Piyasada yer alan hazır gelinlik modelleri arasından hem zevke hem de vücuda hitap eden modeller arasından da seçimle yapılabilir.Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.