Menu

Tesettür Baharlık Hırka Modelleri

Tesettür Baharlık Hırka Modelleri

Bahar dönemlerinde bazı muhafazakar bayanlar, hırka modelleri için alışveriş yapıyor. Tesettür hırka modellerinin sadece kış aylarında kullanılmadığı unutulmamalıdır.

Yaz günlerinde evden çıkarken havanın serin mi yoksa sıcak mı olacağını biraz kestirmek zor oluyor. Bundan dolayı evden çıkarken t-shirt ya da kazak ile çıkmak dışında yanınıza ince bir hırka almayı ihmal etmemelisiniz. Bu sayede serin havalarda giyip, sıcak dönemlerde çıkarabilirsiniz.

Modeline göre uzun ya da kısa birçok farklı tesettürlü hırka modelini  pek çok online satış giyim sitesinde ve mağazalarında bulabilirsiniz. Son derece soft renklerin moda olduğu 2016 modasında, camel rengi de tesettür hırka modelleri içerisinde tercih ediliyor. Koton ve penye hırka gibi rahat kumaşlarla tasarlanan modellerin yanında, kış sezonunda kullanabileceğiniz trikolar da size sunuluyor. Sade bir pantolon ya da beyaz bir t-shirt kombininizi hem tamamlamak hem de renklendirmek ve canlandırmak için renkli hırkaları siz de kullanabilirsiniz.Categories:   Ferace Pardons Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.