Menu

Tesettür Abaya 2016 Modelleri

Tesettür Abaya 2016 Modelleri

Kapalı bayanların gözdesi olan Abaya tarzda 2016 modellerine bakıldığı zaman göz kamaştıran ürünler göze çarpıyor.

Son dönem içerisinde sıkça kullanılan 2016 Abaya modelleri, her kesimden bayana hitap etmektedir. Abaya, ilk olarak Arap ülkelerinde kullanılan bir kıyafet türü alıp günümüze yayılmıştır. Çarşaf giyen bayanların biraz daha modern yapıda tercih ettikleri bu arayış sonrasında Abaya Giyim doğmuştur.

Ülkemizde sıklıkla feraceler kullanılmaktadır. Bunun dışında günümüze gelen Abaya modellerinde, manşet ve göğüs üzerinde desenler kullanılmıştır. Siyah veya farklı renkler üzerine işlenmiş detaylar, Abaya modellerini çok daha şık bir görünüme sokmuştur. Gençlerin tercih ettikleri tesettür Abaya 2016 modelleri, salaş duran ama çok modern bir havaya sahip modellerdir.

Japon kol Abaya modeli de, önümüzdeki yaz sezonunda görülecek modeller arasında yer alıyor. Geniş açılan kol modeli ile farklı duruşlar yakalamak isteyen bayanlar, bu modelleri tercih edebilir. Her modelin birbirinden çeşitli renkleri de bulunuyor. En güzel tesettür Abaya Modelleri, en uygun fiyatları ile de sizleri bekliyor.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.