Menu

Tekbir Giyim Yeni Sezon

Tesettür giyim sektörünün en bilinen isimlerinden Tekbir Giyim, 2016-2017 sonbahar kış sezonuna oldukça şık bir şekilde girdi. Muhafazakar hanımların gözde markası ile rahat ve dinamik giyinmenin keyfini çok daha fazlasıyla yakalayacaksınız. Modern tasarımlar, renklerde özgürlüğü çağrıştıran detaylar, işlemelerde emek ve daha fazlası Tekbir Giyim yeni sezon tesettür giyim modellerinde kendini gösteriyor.

2016/2017 tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu renkleri, ürünleri ve tasarımlarıyla sizi de kendine hayran bırakacak.

2016/2017 tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu renkleri, ürünleri ve tasarımlarıyla sizi de kendine hayran bırakacak.

Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Yeni sezona oldukça kapsamlı bir şekilde giren Tekbir Giyim, 700 parçalık koleksiyonu ile gözde isimlerden biri olmayı bu sezonda da başaracak. Özgün motiflerin kendini gösterdiği markada, hanımların beğenisine sunulan pardesü, kap, ferace modelleri ve daha fazlası ince işçilik detaylarıyla çok daha alımlı bir hale getirilmiş. Dünya trendi ile modayı yaşamak, avangart farkı ile giyinmek ve minimal desenlere sahip olmak için sezonun yeniliklerini inceleyeceğiniz Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile farklı olmanın keyfini süreceksiniz.

Farklı giyinmek isteyenlere özel seçeneklerin sunulduğu 2016/2017 tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu gözden geçirmeden karar vermeyin.

Farklı giyinmek isteyenlere özel seçeneklerin sunulduğu 2016/2017 tekbir giyim sonbahar kış koleksiyonu gözden geçirmeden karar vermeyin.

Yeni sezonda yeni değişimler Tekbir Giyim’de

Önceki sezonlara göre daha bir alternatif ürün yelpazesine giren Tekbir Giyim, artık sadece davetlere özel modeller üretmiyor. 2016/2017 sonbahar kış koleksiyonunda, yeni jenerasyonun da beğenebileceği çok sayıda günlük kıyafetler sunuluyor. Tunik, kap ve yelek modelleri ile bir hayli kapsamlı ürün seçeneğinin sunulduğu marka, yeni sezonun en trend isimlerinden biri olmayı hak ediyor doğrusu.

Günlük giyimlere özel seçeneklerin de sunulduğu Tekbir Giyim'de badi modelleri oldukça şık tasarımlara sahip, Tekbir Giyim uzun badi ile günlük giyimin modern yüzünü yakalayacaksınız.

Günlük giyimlere özel seçeneklerin de sunulduğu Tekbir Giyim’de badi modelleri oldukça şık tasarımlara sahip, Tekbir Giyim uzun badi ile günlük giyimin modern yüzünü yakalayacaksınız.

İnce çizgiler Tekbir Giyim’de

Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu farklı tasarım ve işlemeleriyle ön plana çıkarken bir de muhafazakar kadını gözde isimlerinden biri olmak adına farklılıklarını da ön plana çıkartıyor. Giyimde özgürlük ve özgünlük arayanların kesinlikle incelemesi gereken Tekbir Giyim yeni sezon modelleri, her bayanın hayal ettiği gibi tasarımlar sunuyor. Sezonun göze çarpan modellerinden esinlenerek sizlere sunduğumuz yenilikleri inceleyerek karar vermede özgürlüğün tadına varabilirsiniz.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.