Menu

Tarık Ediz’den nefes kesen abiye modelleri

Abiye elbiselerin hemen hemen hepsinde feminen modellere alışkınız. Fakat Tarık Ediz’in tasarım abiye modellerini gördükten sonra sıradan abiyelerin cazibesi sizi hiç etkilemeyebilir.

Oldukça iddialı modellere imza atan, birazdan göreceğiniz üzere iddalı modeller konusunda da son derece başarılı bir isim Tarık Ediz.

Tarık Ediz’den nefes kesen abiye modelleri

Çok da alışık olmadığımız bir biçimde kadınsı hatları cesurca sergileyen, kadınların dişiliğini giysilerine taşıyan Tarık Ediz; aslında her kadının giymek isteyebileceği türden elbiseler tasarlıyor. Fakat bu tasarım abiye elbise modellerinin bir çoğunu giyebilmek için gerçekten çok düzgün bir fiziğe sahip olmak şart.

Tarık Ediz 2017 abiye elbise modelleri

Tarık Ediz abiye elbise modelleri 1

Özellikle sırt dekoltesi ile dikkat çeken modellere çok sık rastlayabileceğiniz Tarık Ediz abiye elbise tasarımlarına; Tarık Ediz 2017 abiye elbise modellerinde fark olarak incili ve taşlı yoğun işlemeler eklenmiş. Yine balık kesim abiye elbise modellerinin çokça yer aldığı yeni sezon abiye elbise modelleri kendine güvenen hanımlar tarafından çok beğenilecek.

Tarık Ediz abiye elbise modelleri 2

Hafif retro havasını alacağınız bu şık tasarım da yine Tarık Ediz’in 2017 abiye elbise koleksiyonuna ait çok şık bir model. Yine inciler ve taşlar elbiseye hem şıklık, hem ağırlık hem de zerafet katmış.

Tarık Ediz uzun abiye elbise modelleri

Tarık Ediz abiye elbise modelleri 3

Başarılı tasarımcının modellerinde dikkat çeken diğer bir nokta göğüs ve sırt dekoltesinin aksine etek boyunu çoğunlukla uzun tercih etmesi. Tarık Ediz uzun abiye elbise modelleri arasından sizin için seçtiğim bu model dekolteyi daha kararında tercih eden hanımlar için çok şık bir seçenek olabilir.

Tarık Ediz abiye elbise modelleri 4

Yine sırt dekolteli abiye elbise modellerinden ya da göğüs dekolteli abiye elbise modellerinden hoşlanmayanlar Tarık Ediz tasarımları arasında daha sade ve dekoltesiz modeller de bulabilirler. İşte Tarık Ediz’den nefes kesen abiye modelleri arasından sizin için seçtiklerimiz. Ama belirtmeden geçmek istemiyorum, seçmekte çok zorlandım. Çünkü hepsi gerçekten çok etkileyici ve büyüleyici abiye elbise modelleri.

 

 Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.