Menu

Sünnet Annesi Kıyafetleri

Bir kadın için en önemli günlerden biri evlendiği gün, diğeri ise oğlunun sünnet düğünüdür. Bu nedenle her iki gün için de kıyafet seçiminde bulunmak çok önemlidir. Tesettürlü anneler için sünnet kıyafetleri konusunda bir hayli seçkin modellerin kendini gösterdiği 2017 sezonundan yararlanarak hayatınızın en önemli günü için farklı tasarımlarla buluşabilirsiniz.

Sünnet anneleri abiye modelleri, genellikle krem, beyaz, pudra ve tonlarından tercih edilir. Gelinliğin saf beyazlığını bugüne taşımak istediklerinden midir yoksa farklı bir yeri mi var? bunu ancak tercih eden bilir. Ancak bence de kesinlikle renk olarak açık renklerin tercih edilmesi, günün anlam ve önemini çok daha güzel bir şekilde ifade eder.

Sünnet anneleri için tesettür abiyeler

Tesettürlü “Sünnet annesi” ne giyer?

Tesettürlü anneler için abiye modelleri konusunda her sezon değişik modeller bulmak, farklı tasarımları incelemek oldukça kolaydır. Genç veya orta yaş sünnet annelerine özel olarak sunulan renklerin neon, beyaz ve açık tonlardan oluşması da bir anlamda daha fazla şanslı olduklarını gösteriyor. Aslında özel olarak tasarlanan sünnet annesi abiye modelleri vardır. Ancak bunun için çok da uğraşmak istemiyorsanız, farklı markaların sundukları sade ve şık abiye modelleri üzerinde değerlendirmede bulunarak da gayet şık bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Sünnet anneleri için tesettür abiyeler Aramiss

Tesettür abiye elbise önerisi

İhtişamı hak eden sünnet düğünü için kıyafetin şık ve ihtişamlı olması elzemdir. Bunun için yapılması gereken en güzel şey, tasarımlarıyla dikkat çeken abiye modelleri üzerinde fikir yürütmektir. Mesela Pelerinli abiye modelleri, bu iş için biçilmiş kaftan gibidir. Hem zarafet hem de şıklık anlamında gerçekten hoş bir seçenek olduğunu düşündüğüm bu model ile ilgili yüzlerce seçeneği bulmak da gayet kolaydır. Bu nedenle sünnet annesi abiye modelleri tercihi yaparken pelerinli olmasına özen göstermenizi öneriyorum.

Sünnet anneleri için tesettür abiyeler pelerinli

Sünnet anneleri neden beyaz giyer?

Her zaman en çok merak edilen konuların başında gelmiştir. “Sünnet anneleri neden beyaz giyer?” aslında büyük bir olasılıkla tercih meselesidir. Ancak bir de oğlunun kıyafetinin de beyaz olmasından dolayı genellikle bu renk veya krem, ekru, bej gibi renkler tercih edilir. Sadeliği ile ön plana çıkması, tasarımı ile daha bir dikkat çekmesi gibi farklı sebepler de elbette değerlendirilmesi gereken konulardır.

Sünnet anneleri için tesettür abiyeler Gamze Polat

Sünnet annesi tesettür abiye modelleri adına sunulabilecek onlarca seçenek arasından en güzellerini seçerek sizlere sunalım istedik. Yaklaşan sünnet düğünü için şimdiden hazırlık yapmak, elbiseler üzerinde değerlendirmede bulunmak ve satın alma fırsatlarını değerlendirerek daha uygun fiyatlarla sahip olmak, şimdiden yapacağınız incelemelerle çok daha rahat olacaktır.

Sünnet anneleri için tesettür abiyeler Nayla Collection

Sünnet anneleri için tesettür abiye önerileri

 

 Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.