Sünnet Annesi Abiye Renkleri
Anneler, erkek çocuklarına daha düşkün olur derler. Aslında bir bakıma bu tez doğrudur. Bunu her fırsatta görmek mümkündür. Tabi bunun kız çocuklarına karşı bir soğukluk olarak da algılamamak gerekiyor. Ama söz konusu erkek çocuklar olunca ve özellikle de sünnet olacakları zaman, anneler çok daha şık olmak isterler. Hayatlarında bir defaya mahsus görecekleri sünnet düğünlerinde, hem erkek çocukları için en iyi anne modeli olabilmek hem de davetlileri karşılarken çok daha şık olmak için sünnet annesi abiye modelleri üzerine aşırı bir itina gösterirler. Bunun nedeni belki de farklıdır. Ama merak da etmiyor değilim. Neden sünnet anneleri daha çok açık renk giyerler? Mesela siyah çok asil bir renk iken, ya da kırmızı çok ihtişamlı bir renk olmasına rağmen sünnet anneleri abiye modelleri genellikle açık renklerde olur. Bunun nedeni nedir acaba?

Sünnet anneleri abiye renkleri

Sünnet anneleri abiye renkleri, genellikle açık tonda olur. Beyaz sünnet annesi abiyeleri bu anlamda kendini en çok gösteren renkler arasındadır. Gelin oldukları gün beyazlara bürünen anneler, bir de erkek çocuklarının sünnet düğünlerinde de beyaz melek gibi beyazlara bürünürler. Tabi ki bunun yanında farklı renk tercihinde bulunan anneler de yok değil. Mesela ihtişamlı kırımızı sünnet annesi abiye modelleri de yine tercih edilen bir renktir. Bunun dışında pudra, kavuniçi, ekru gibi renkler de tercih edilen renkler arasında kendini gösterebiliyor.

2015 Sünnet annesi abiye modelleri

Yeni sezonun yaz aylarına denk gelmesiyle birlikte sünnet annelerini saran bir heyecandan söz etmek gerekiyor. Yaklaşan sünnet düğününe hazırlık yaparken, abiye modelleri üzerine farklı fikir arayışları içine girmek, herkesten daha farklı görünmek için modeller üzerinde renk tartışmasına girmek ve daha bunun gibi tatlı ve hoş tartışmaların yaşanması gibi hazırlıklar kendini göstermeye başladı. Abiye modelleri üzerine çalışan tasarımcılar da 2015 yılına özel sünnet annesi abiye modelleri konusunda yeniliklere giderek en şık modellere sahip olmaları için annelere yardımcı olmaktadırlar. Tabi ki seçim yapmak yine de annelere kalmış. Biz de sizin için sünnet annesi abiye modelleri üzerine incelemelerde bulunarak en güzel modele daha kısa sürede sahip olmanızı sağlayacağız. Bakalım siz kaç puan vereceksiniz.

Etiketler:Sayfa başına git