Menu

Soft Pembe Tesettür Modelleri

Soft Pembe Tesettür Modelleri

Her sene olduğu gibi bu sene de tesettür modasında yumuşak renkler ön planda. Tesettür modelleri içerisinde bulunan yumuşak renklerden bir tanesi de pembedir.

Soluk pembe ve bebek mavisi renkleri, moda alanında tesettür kombini yapılması için işi daha da kolay hale getiren iki sezon rengidir. Tesettür abiye elbise tasarımlarında da yerini alan bu iki renk giyim ürünleri dışında aksesuar, çanta ve ayakkabılarda da tercih edilebilir. Yeni ürün seçenekleri ile birçok marka, göz dolduran yumuşak renkli tesettür elbise ve diğer giyim ürünlerini muhafazakar bayanlara sunmaktadır.

Birbirinden şık ve özel olarak hazırlanan modellere bakıldığı zaman, pileli kuyruk modelleri, tül detayları, işlemeler ve yaka detayları da dikkat çekiyor. Belde bulunan kemerler veya tesettür giyim ürünü üzerine işlenmiş olan taş detayları, giyim ürünlerine farklı bir hava kazandırmaktadır. Bu alanda kullanılan soft pembe ve mavi gibi yumuşak tonlar, özellikle krem tonları, bej rengi ve tonları, beyaz ve siyah renkleri ile kolaylıkla kombin edilebilmektedir. Güneşi çekmeyen açık tonlar, bahar ve yaz için en uygun renkler olacaktır. Tuniklerden gömlek çeşitlerine, abiye elbiselerden günlük elbiselere kadar birçok modelde bu renkler kullanılabilir.Categories:   Fashion, Scarf Models, Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.