Menu

Sezonun Yenisi: Maskülen Takımlar

Eskiden beri moda dünyasında kendinden söz ettiren maskülen takımlar, erkeksi giyinmek isteyen hanımların tercih ettikleri kıyafetlerdir. Yeniden ön plana çıkan bu kıyafetler, modern giyimde tercih edilen parçalar arasında kendini gösteriyor.

Maskülen takım elbiseler ile şıklığına farklılık katmak isteyenler için sunulan birbirinden farklı tasarımlar, renkleriyle sezona ayak uyduran modeller ve daha fazlası, sezon içinde trend parçalar olarak kendini gösterecek. Elbette biraz daha cesaret isteyen bu elbiseler, özellikle de ofis çalışanları için ideal seçenekler olabilecek.

Maskülen takımlar

Maskülen tarz, ilk olarak Fransa’da piyasaya çıktı. Kısa sürede tüm dünyada moda haline gelen bu kıyafet türü, eski filmlerde de sık sık karşılaştığımız bir tarzdır. Ancak moda dünyasının her geçen sezon değişik seçenekler sunmasıyla birlikte yeniden gündeme geldi. Ünlü markalarda, defilelerde ve sokak modasında ön plana çıkmaya devam eden maskülen takımlar, sezonun yeniliklerini de yanına alarak daha farklı görünmek isteyenlere yardımcı bir parça oldu.

Maskülen takımlar

Dar kalıplı eteklerden sıkılan kadınlar için alternatif olarak sunulabilecek maskülen tarz, daha özgür takılmak isteyenler için ideal seçenekler arasında kendini gösteriyor. Cool görünümüyle giyimde alternatif arayanlara sunulabilecek tasarımlar, klasik renklerin yanında bir de modern renkleriyle de ön plana çıkıyor. Yani modaya ayak uydurarak giyinmek isteyenler için güzel fırsatlardan biri olarak sunulabilir.

Maskülen tarz

Ralph Lauren, Carolina Herrera, Max Mara, Giorgio Armani, Zara, Mango gibi markaların hanımlara sundukları tasarımlar, aslında çok ünlüler tarafından da tercih ediliyor. Zaten defilelerde boy göstermesi de tercih edildiğini en iyi ifade eden yönlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Maskülen giyim tarzı

Daha şık bir giyime ulaşmak için bir de maskülen giyim tarzı ayakkabı kombinleri ile birleştiriliyor. Hal böyle olunca şık bir duruşa sahip olmak çok daha rahat bir şekilde elde edilebiliyor. Moda dünyasının armağanı, Fransa sokaklarının baş mimarı maskülen takım modelleri arasından birini seçerek siz de tarzınızda belirgin bir değişime girebilirsiniz.Categories:   Fashion

Comments

  • Posted: 25 October 2017 11:55

    ergun ebru

    Merhaba içeriğinizi inceledim gerçekten çok hoş kıyafetler, çizgileri, detayları... bulduğunuz görsellere bayıldım :) Baştan sona o maskulen havayı veriyor ve hiç rahatsız edici değil, bütün kadınlar feminenliklerini unutmuş gibi değil de daha çok cool ve şık görünmüşler ki bu çok ince bir çizgi aslında :) Özellikle kolaj fotoğraflardan 2.sinin son kombini oldukça hoşuma gitti. Siyah kazağı, hırkası, pantolonu... favorim oldu :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.