Menu

Setrms İkili Takım Modelleri 2019

Setrms ikili takım modelleri 2019  koleksiyonunda birbirinden farklı tasarımlar ve yeni seçenekler hanımların beğenisine sunuluyor.

Modern muhafazakâr kesim, rahatlığı ile tesettürü bir arada yaşamak isterler. Bunun için bu moda akımına yönelik geliştirilen tasarımları daha fazla tercih ederler. Yeni sezonda birbirinden farklı rahat tesettür giyim modelleri sunuluyorken, sektörün bilinen isimlerinden Setrms, yeni sezon koleksiyonunda ikili takım modelleri ile takipçilerinin karşısına çıktı.

2019 SETRMS ikili takım

İkili takım modelleri Setrms

Tesettür giyim sektörünün öncü isimlerinden Setrms, yeni sezona damga vuracak tasarımlarıyla hanımların giyim ihtiyacından daha fazlasını karşılıyor. Muhafazakâr ve modern kesme hitap edecek Setrms ikili takım modelleri, sezonun en çok dikkat çeken ve tercih edilen modellerinden olacak. Şık tasarımı, modern yüzü ve renkleri ile her yaştan kadının beğenebileceği onlarca model sunulmuş. İkili takım modelleri Setrms ile daha bir güzel hale gelmiş ve giyimde rahatlığı en iddialı şekilde sunuyor.

2019 SETRMS ikili takım

Renklerin ve desenlerin cümbüşü Setrms’de

Setrms, kapalı giyim modelleri üzerine çalışmalarını her sezon yenilemeye devam ederken tarz ve stilinde yenilik yapmak isteyenlere de en güzel giyim modellerini sunuyor. İkili takım modelleri, rahatlığı ve konforu yakalamak isteyenler için ideal bir tercih olarak görünüyor. Renklerin şıklığı, tasarımların estetikliği ve modellerde sunulan ferah desenler arasından istediğiniz gibi bir modeli kolaylıkla bulabileceğiniz SETRMS ikili takım modelleri ile sonbahar-kış sezonunu daha güzel karşılayacaksınız.

2019 SETRMS ikili takım

Trend giyim modelleri

Genç tesettürlü kızlar için ikili takım modelleri, iddialı yönleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çekici bir şekilde kendini göstermeye devam ediyor. Dilediğiniz gibi stil oluşturmak ve beklentilerinizi en yüksek seviyeden elde etmek için tercih edebileceğiniz modeller, trend tesettür giyim kategorisinde yerini alıyor. SETRMS’in hazırladığı ve tasarladığı modeller, hem şık hem de bir o kadar rahatlığı sunuyor.

2019 SETRMS ikili takım

2019 Setrms tesettür giyim

Yeni sezonun inceliklerini en iyi şekilde harmanlayarak koleksiyonuna ekleyen Setrms Giyim, yeni sezonda da yine çok iddialı modelleri ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Pardesü, ferace, ikili takım modelleri ve daha birçok kıyafet seçeneği ile yenilenen marka, alışverişi en güzel ve en kolay şekilde yapmak isteyenlere yardımcı oluyor.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.