Menu

Setms 2016-2017 Sonbahar Kış Kolekisyonu

Tesettür giyim dünyasının en bilinen isimlerinden biri olan ve her sezon yenilikleriyle kendinden söz ettiren Setrms, yeni sezonda da yine kendinden söz ettiren tasarımlara imza atarak hanımların dünyasında kendini göstermeye başladı. Setrems 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunda; Setrms yeni sezon abiye modelleri, feraceler, elbise modelleri ve çok daha fazlası yer alıyor. Giyimde farklılık, tarzda yenilik arayanlar için en özel koleksiyonu ile kendini yenileyen marka ile farkı yakalamanın keyfine varacaksınız. Modacina.com olarak sizler için en güzel Setrms giyim modelleri hakkında bilgi ve görseller toplayarak daha rahat alışveriş yapmanıza yardımcı olacağız. Bakalım siz ne diyeceksiniz yeniliklere?

Setrms 2016-2017 sonbahar kış kolesiyonu ile yeniliklere hazır olun.

Setrms 2016-2017 sonbahar kış kolesiyonu ile yeniliklere hazır olun.

Setrms’de yeni sezon

2016-2017 moda dünyasının birbirinden harika parçaları ile ön plana çıkan Setrms Giyim, her konuda tesettürlü hanımların giyim ihtiyacını karşılıyor. Kışın vazgeçilmez parçaları elbise modelleri üzerine yeni değişimlere imza atan marka, 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunda sade renklere yer vermiş. Modelleri ile hayranlık uyandıran yeni sezon SETRMS elbise modelleri, şıklığınıza yenilik katacak fikirler sunuyor. Soğuk ve rüzgarlı günlerin geldiği bu günlerde, içinizi ısıtacak renkler, dokunuşu ile rahatlığı simgeleyen kumaşlar ve daha fazlası koleksiyonunun ayrıntılarında kendini gösteriyor.

Yeniden güzel bir sezon için Setrms 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunu inceleyin

Yeniden güzel bir sezon için Setrms 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunu inceleyin

SETRMS desenli elbise modelleri 2017

Hanımların elbise modelleri arasında tercih yaparken yaz aylarında olduğu gibi kışın soğuk aylarında da desenli elbise modelleri üzerinde fikir yürütmelerini sağlayan Setrms 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonu, şık ve etnik desenler hazırlayarak muhafazakar moda dünyasında kendini gösteriyor. Renkli giyinmeyi sevenler için de güzel fırsatların sunulduğu marka ile özel günlere hazırlanırken kendinizi daha bir özel hissedeceksiniz.

Desenli elbise modelleri ile keyifli bir moda....

Desenli elbise modelleri ile keyifli bir moda….

Tek renk elbise mi dediniz?

Setrms Giyim, yeni sezon koleksiyonunda zengin tasarımları ve yeni renk seçenekleriyle kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Sade ve tek renk giymek isteyen hanımlar için özel olarak hazırlanan elbise modelleri, bu sezonda da beğeneceğiniz farklılıklarıyla satın alabileceğiniz seçenekler arasında kendini gösteriyor. SETRMS 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonu ile mağazalardaki yerini alan kıyafetlerin her biri özenle hazırlanmış olup hanımların giyim dünyasına renk getirecek şekilde hazırlanmışlar.

Setrms 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunda tek renk elbise modelleri

Setrms 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonunda tek renk elbise modelleri

Setrms 2017 Ceket Modelleri

İş hayatında yer alan tesettürlü hanımlar için rahat giyinmek “özgürlük” olarak nitelendirilir. Ceket modelleri ise bu rahatlığa farklı bir hava katmak için tercih edilen kıyafet seçeneklerinden biri olarak kendini gösteriyor. Modern tasarımlar, renk seçenekleri ile Setrms ceket modelleri, yeni sezonda tercih edebileceğiniz en güzel parçalardan biri olacaktır. Şimdi dilerseniz sözü çok fazla uzatmadan en yeni sezonun en güzel kıyafet seçeneklerinin görsellerini incelemeye başlayalım. İyi sezonlar…Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.