Menu

Şal Modelleri 2016

Şal Modelleri 2016

Sportif ve cool parçalar ile oluşturulan şal kombinleri sayesinde hiç ummadığınız ve hiç olmadığınız kadar şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kullanımları eşarba göre çok daha rahat olan ucuz şal modelleri, yeni sezonda kaymayan kumaştan üretilen çeşitleri ile birçok yeni tasarımı sizlere sunuyor. En iyi markalar tarafından tasarlanan modeller, püsküllü, desenli, düz veya çizgili modeller ile çeşitlendirilmiştir. Kış aylarında tercih edilen bordo, koyu yeşil, koyu gri, siyah ve koyu kahve tonları yazın gelmesi ile birlikte artık yerini sarı tonlarına, mavi tonlarına, pembe ve turuncu gibi renk tonlarına bırakmaktadır.

Ucuz şal tercih ederek, bu yaz bütün kombinlerinizi şallar ile tamamlamanın rahatlığını siz de yaşayabilirsiniz. Düz tesettür giyim üzerinde desenli veya düz şal modelleri tercih edebileceğiniz gibi desenli tesettür giyim üzerine de düz ve sade şal modelleri kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Ekru ve somon renklerinden bej tonlarına kadar daha birçok sade rengi bu yaz için tercih edebilirsiniz.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.