Menu

Şal Bağlama Sanatında 6 Adım

“Şal bağlama modelleri” son olarak sosyal medya sitelerinden ve blog sitelerinden kendini göstermeye başlayınca, model haline geldi demek yerinde olacaktır. Aslında, şal bağlama şekli veya modeli, kişinin kendine göre yaptığı değişikliklerle ortaya çıktı. Ancak bunlardan bazıları trend modeller olarak moda dünyasında adını duyurmaya başladı. Salaş modeller, cool ve şık modeller olarak farklı şekilde kendini gösteren şal bağlama modelleri, sanırım yeni sezonda da kendinden söz ettirecek. Özellikle de bu alanda adından söz ettiren bazı isimler, moda dünyasına yön vermeye devam edecekler gibi.

Sizin için inceleyerek bazı şal bağlama modelleri hakkında fikir edindik. Bu iş, bir sanata dönüştü. Yani diğer bir değimle “şal bağlama sanatı” demek sanırım daha yerinde olacaktır. 2016-2017 sonbahar-kış sezonu açılmışken yenilikleri ve farklılıklarıyla ön plana çıkan bazı şal bağlama sanatları hakkında sizlere fikir vereceğiz. Şal bağlama sanatında 6 adım olarak değerlendirdiğimiz bu modellerin her biri, kendine özel ve kendine güzel. Siz de birini beğenerek yeniliklere bir adım daha yakın olabilirsiniz.

Merve Hifa şal bağlama modeli:

Kendine has tasarımı ile şal bağlama modelleri konusuna imza atan Merve Hifa Çağlar, umursamaz hava kattığı şal bağlama modeli ile genç kızların gözde tercihlerinden birini oluşturuyor. Ön kısmından kıvrılmış şal, hoş bir hava sergiliyor. Özellikle de günübirlik şal bağlama zahmetine girmek istemeyenler için ideal seçeneklerden biridir.

Merve Hifa Çağlar şal bağlama modeli

Merve Hifa Çağlar şal bağlama modeli

Elif Doğan şal bağlama modeli:

Zarif stiliyle dikkatleri üzerine çeken Elif Doğan da yine şal bağlama stilinde takip edilen isimlerden biri. Zarafetinden ödün vermeyen Doğan, hoş tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olarak moda dünyasında kendinden söz ettiren isimlerden biri olarak hanımların karşısına çıkıyor.

Elif Doğan şal bağlama modeli

Elif Doğan şal bağlama modeli

Leena Asad şal bağlama modeli:

Dış dünyanın hijab stiline damga vuran isimlerden Leena Asad da yine şal bağlama stilinde kendinden söz ettiren isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Hoş tasarımları, farklı stili ile kendinden söz ettiren isim, zarif ve bir o kadar da şık tasarımıyla ön plana çıkan isimlerden biri.

Leena Asad şal bağlama modeli

Leena Asad şal bağlama modeli

Esra Seziş şal bağlama modeli:

Olabildiğince rahat ve cool bir şal bağlama modeli ile moda dünyasında hanımların karşısına çıkan Esra Seziş Kiğılı da yine takip edilen isimlerden biridir. Farklı tasarımı ve kendine has modeli ile takip edilen isim, İnstagram başta olmak üzere diğer sosyal medya sitelerinde de fenonem isimlerden biridir.

Esra Seziş Kiğılı şal bağlama modeli

Esra Seziş Kiğılı şal bağlama modeli

Kuaybe Gider şal bağlama modeli:

Stil bakımından, günlük şal bağlama modelleri konusunda takip edilen isimlerden biri de Kuaybe Gider. Kendine has tasarımı ile dikkat çeken Kuaybe Gider, zaman zaman şal modelinde arkadan bağlayacak şekilde karşımıza çıkarken, kimi zaman da tek ucunu arkaya atarak hoş bir model oluşturuyor.

Kuaybe Gider şal bağlama modeli

Kuaybe Gider şal bağlama modeli

Modanisa şal bağlama modeli:

Online tesettür giyim alışveriş sitesi, Modanisa’nın özel şal bağlama modelleri de yine dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Günübirlik şal bağlama modeli ve diğer tasarımlarıyla kendinden söz ettiren isimle de yine istediğiniz gibi bir şıklığı çok rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.

Tabi isimleri çoğaltmak mümkün. Farklı isimlerden farklı şal bağlama sanatı ile ilgili pratik bilgileri elde ederek kendi stilinizi oluşturmanın kolaylığını yakalayabilirsiniz. Zaman zaman yenilenen tasarımları Modacina.com farkıyla sizlere sunarak işi daha da kolaylaştırmanın avantajlarını yakalamanıza yardımcı olacağız.

Şal bağlama modelleri 1

Şal bağlama modelleri 1

Şal bağlama modelleri 2

Şal bağlama modelleri 2

Şal bağlama modelleri 3

Şal bağlama modelleri 3Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.