Menu

Sade ve şık tesettür abiye elbise modelleri

Özel bir organizasyona ev sahipliği yapıyorsanız gösterişli abiye elbise modellerini tercih etmeniz olasıdır. Fakat davetli olarak katılacağınız bir organizasyon için gösterişli, ışıl ışıl modeller biraz abartılı kaçabilir.

Siz de ilerleyen zamanlarda düğün, nişan, kına gibi bir davetin konuğuysanız ve dolabınızda uygun bir giysi bulamıyorsanız paylaşacağım modellere bir göz atmanızda fayda var.

Sade ve şık tesettür abiye elbise modelleri

Günlük giyimin bir kaç tık üstünde fakat alışılagelmiş abiyelere göre daha sade modellerin yer aldığı sade ve şık tesettür abiye elbise modelleri; size özenli fakat abartısız bir tarz sağlar. Göze batmadan tarzınızı korumanın en kolay yolu ise bu ürünlerden birini seçmek olabilir. Genellikle tesettürlü sünnet annesi abiye elbise modelleri olarak da sıkça tercih edilen bu kapalı abiye elbise modelleri; genç hanımlar için olduğu kadar oldun hanımlar için de uygun modeller içeriyor.

 

Söz ve nişan için oldukça şık bir tercih olan tesettürlü tafta abiye elbise modelleri, gipürlü tesettür abiye elbise modelleri, payetli tesettür abiye elbise modelleri, volanlı tesettür abiye elbise modelleri gibi bu yılın favorisi olan pek çok model sade tasarımlarla beğeniye sunuluyor. Bu şık muhafazakar abiye elbise modellerini çok şık abiye ayakkabı modelleri ve uygun eşarp ya da şallarla tamamlayarak hayranlık uyandırmanız mümkün. Yeter ki tarzınızı yansıtan modellere bir şans verin.Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.