Menu

Pronovias 2018 gelinlik modelleri

Dünya modasında kendine yer etmiş giyim markalarından biri olan Pronovias; birbirinden şık gelinlik modelleriyle de moda dünyasını bir bomba gibi sarsıyor adeta.

Biz burada 2017’nin en güzel gelinlik modellerini paylaşırken, çoktan Pronovias 2018 gelinlik modellerini görücüye çıkaran Pronovias’ın rüya gibi gelinlik modellerine bakarken iç geçirmemek çok zor.

Pronovias  2018 gelinlik modelleri

Modellere göz atmaya başlar başlamaz aklımdan geçen ilk şey şu oldu ki; eminim siz de farkedeceksiniz “gelecek yıl da bizi bol bol balık etekli gelinlik modelleri bekliyor.”  Bunun peşinden çok sık olmasa da prenses gelinlik modelleri geliyor.

Pronovias balık etekli gelinlik modelleri

Bazı modellerin ön görünümünün yanı sıra arkasındaki şık detayları da paylaşmak istedim. Pronovias gelinlik modellerinin hanımlara yansıttığı ana fikir şu bence “abartıya kaçmadan da çok şık modeller yapılabilir.” İşte size örneği.hem çok sade, hem çok asil, hem çok şık, hem de oldukça vamp. Bir de üzerine sade gelin aksesuarları kullanılmış doğala yakın bir saç modeli ile zerafeti doruklara taşıyabilirsiniz düğününüzde.

Pronovias gipürlü gelinlik modelleri

İşte arkası ve önü ile mükemmel bir uyum sergileyen, bütününü görmenizi istediğim, güpürlü gelinlik modellerinden biri. Yine aşırılık yok, şaşa yok, abartı yok. Ama zerafet, şıklık, duruluk 10 numara.

Pronovias sade gelinlik modelleriDilerseniz bir duvakla birlikte gelinlik, dilerseniz bu hali ile beyaz nikah elbisesi modeli olarak değerlendirebileceğiniz; son derece sade, alımlı bir yaz modeli. Moda ile ilgileniyorsanız sıradaki modelleri görmeden çıkmayın. Soluk kesecek kadar güzel birçok gelinlik modeli galerimizde sizi bekliyor. Ayrıca bu yaz evliliğe adım atacak genç kızlarımız; son model çeyizlikler, elişleri, danteller, moda, örgü işleri, yemek tarifleri ve dahası için dikisdunyam.com sitesini ziyaret edebilirler.

 Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.