Menu

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

Pileli Etek Nasıl Kombinlenir?

2015 senesinin yaz ayından bu yana, pileli etek kombinleri dikkat çekiyor. 2016 İlkbahar Yaz döneminde de kendini gösterecek olan pileli etek nasıl kombinlenebilir?

Pileli etekler, bayanlar arasında pliseli, pileli, a pile gibi birçok isim ile adlandırılmaktadır. Zor kombin edilen bu ürünü kullanabilmek için doğru tercihlerin yapılması gerekir. Pileli etek, günlük yaşantı içerisinde her türlü kıyafet ile değerlendirilebilir. Spor şıklığı seviyorsanız, pileli formda olan eteklerinizi spor ceketler ile kombin edebilirsiniz. Bahar ve yazı çağrıştıran floral desenli ceketler de pileli etekleriniz ile bütünlük yakalayacak parçalardan olacaktır. Eteğin rengine göre, eğer deri ceket tercih ediyorsanız deri ceketlerinizi de kullanabilirsiniz.

Daha modern bir şıklık olsun hem de spor olsun isteyenler, açık renk mavi veya kot rengindeki mavi pileli etek altına spor ayakkabı kullanarak, üst giyim olarak da denim ceket tercih edebilirler. Yada eteğin hareketli pilesini biraz daha sadeleştirmek adına düz tişörtleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bahar aylarında tercih edilen kısa yelekler de sizler için en iyi önerilerden olacaktır.Categories:   Skirt Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.