Menu

Özel günler için abiye ferace modelleri

Tesettür giyimin son dönemde en çok tercih edilen giyim parçalarından biri olan feraceler, günlük yaşamda olduğu gibi özel günlerde de hanımlara kolay şıklığın kapılarını açıyor.

Özellikle yaz aylarında muhafazakar hanımlar tarafından sıkça tercih edilen feraceler, pratik kullanımı, hafif kumaş seçenekleri ile ideal tesettür giyim modellerinden biri.

Özel günler için abiye ferace modelleri

Günlük tesettür giyim modelleri arasında sade modellerle karşımıza çıkan feraceler, özel günlerde ise özel tasarımlarla ve detaylarla şıklık kazanıyor. Ağırlıklı olarak siyah abiye ferace modellerinin göze çarptığı 2017 abiye ferace modelleri arasında tül detaylı abiye ferace modelleri ve baskılı şık abiye ferace modelleri de en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda.

abiye ferace modelleri 1

Özel gün ve gecelerde tek adımda şıklığı yakalamak isteyen hanımları bekleyen taşlı ve işlemeli ferace modelleri, tesettür anlayışını da en güzel yansıtan giyim modelleri arasında. Uygun bir şal ya da eşarpla kombinleyerek zarif bir uyum yakalayabileceğiniz abiye ferace modellerini merak ediyorsanız, galeri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.Categories:   Ferace Pardons Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.