Menu

Nigah Abiye Modelleri

Tesettür giyimin en önemli markalarından biri olan Nigah Giyim, kapalı hanımlar için ürettiği el işlemeli kıyafetleri ile tesettür kıyafetleri ile çok beğenilmektedir. Özellikle nişan, kına, düğün ve özel toplantılar için el işlemesi ile işlenmiş abiye modelleri göz doldurmakta ve çok beğenilmektedir. Kişiye özel olarak üretilen nigah abiye modelleri, kırmızı, lacivet ve tonları, siyeh, beyaz, mor ve tonlarında, turuncu, lila ve fuşya renklerinde ipek ve saten kumaşlardan yapılarak kişiye özel ışıltılı, sade, sırma işlemeli, boncuk desenlerle bezenmiş, omuz ve kol hizasına sırma çizgiler eklenmiş modellerde el işlemesi ile yapılıp beğenilerinize sunulmaktadır.

Şifon abiye elbiseler: Şifon abiyeler,  normal abiye elbiselere göre kollarda ve bel hizasından aşağı doğru elbise ile aynı renkte tül püskülleri olan abiye çeşididir.  Bu elbiselerin üzerine benzer bir modelde kaftan seçerek kına gecesi elbisesi olarak da kullanabilirsiniz.

Yakadan işlemeli abiye elbiseler: Nigah giyim özel geceler için ürettiği yakadan işlemeli abiyelerde, elbisenin yaka ve ön tarafta gögüs hizasına kadar olan bölüm isteğe göre sırma işlemeli olarak yapılmaktadır. Özel istek olursa yakadan işlemeler omuz hizasına ve kollarak kadar indirilmektedir. Bu abiyeler için özel astar dikimi yaparak daha rahat bir elbise sunan Nigah Giyim bu elbiseler için sırma işlemeli kaftanlar üretmektedir.

Özel geceler için, kına, nişan ve düğünler için şık, estetik, görsel ve kişiye özel  abiyeler üreten tesettür giyim markası Nigah Giyimi mutlaka ziyaret etmelisiniz.Categories:   Fashion, Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.