Menu

LC Waikiki Okul Kıyafetleri 2016/2017 Koleksiyonu

LC Waikiki Okul Kıyafetleri 2016/2017 Koleksiyonu

                LC Waikiki okulların açılmasına yakın tüm ailelerin tercih ettiği ilk satış mağazalarından bir tanesi olmaktadır. LC Waikiki okul kıyafetleri, hem çeşitliliği hem de kalitesi ile her sezonda isminden söz ettiriyor.

LC Waikiki okul koleksiyonu ürünleri arasında, genç erkek okul gömlekleri, body ve tshirt modelleri, pantolonlar, çoraplar, okul çantaları, kemerler ve aksesuarlar bulunmaktadır. Cinsiyete ve her zevke uygun olarak hazırlanmış olan modeller, geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunuluyor.

LC Waikiki Okul Ürünleri

LC Waikiki okul elbiseleri, okula ilk defa başlayacak minikler veya okula devam edebilecek dehalar için hazırlanmış olan kaliteli bir koleksiyondan oluşuyor. Yeleklerden kazaklara, pantolonlardan gömleklere kadar birçok ürünün bulunduğu okul koleksiyonu, renk ve model seçeneği ile de göz dolduruyor. Sezona göre kısa veya uzun kollu üst giyim ürünlerini tercih edecek olan kişiler, aksesuar ve diğer giyim ürünleri ile muhteşem kombinler hazırlayabilir.

LC Waikiki okul çantaları da minikler için özenle tasarlanmış ürünlerden bir tanesidir. Sevilen karakterlerin ve LC Waikiki’nin vazgeçilmez simgesinin kullanıldığı çantalar, her yaş aralığına uygun modellerle hazırlanmıştır. Beslenme çantası veya okul çantası olarak kullanılabilecek çantaların yanında, cüzdanlar da alternatif olarak hazırlanmış bir diğer ürün olmaktadır. Okul alışverişi yaparken hem kaliteli hem de uygun fiyata olan ürünleri satın almak isteyen herkes, LC Waikiki’nin koleksiyonundan faydalanabilir.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.