Menu

Koton yazlık elbise modelleri

Canlı, sevimli ve şık elbise modelleri ile uçuş uçuş bir yaza “merhaba” dedik. 2017 yazlık giyim modellerini arka arkaya tanıtan Koton, bu yaz sokak modasının da seyrini belirledi.

Hemen hemen tüm gençlerin üzerinde bu modellere rastlamak mümkün. Peki bu yaz neler moda? Tabi hepsini bu yazıda geçmem mümkün değil. Ama dilerseniz benim en çok beğendiğim, yaza en çok yakıştırdığım ve bu yaz da altın çağını yaşayan elbise modelleri ile 2017 yaz sokak modasına bir giriş yapalım.

Koton yazlık elbise modelleri

Koton’un bu yaz piyasaya sürdüğü modelleri gerçekten çok beğendim. Tabi bunda başarılı tanıtımın ve kullanılan yüzün de (malum Fahriye Evcen) büyük payı var. Sanırım bu konuda pek çoğunuz benimle hem fikir olacaktır. İlk olarak  White serisi ile karşımıza çıkan Koton ardından 2017’nin yazlık giyim trendlerinden olan nakışlı elbise modelleri ile boy gösterdi. Hepsi de gençler için tasarlanmış çok sempatik modeller doğrusu.

Koton nakışlı elbise modelleri

Son olarak da yine bu yaz sıkça rastlayacağımız omuzu açık elbise modelleri beğeniye sunuldu. Eh bu modeller çok da tutuldu ki, sokakta her 3 bayandan biri omuz dekolteli elbise modellerini ya da bluz modellerini tercih etti. Koton omuzu açık elbise modelleri

Özellikle de  hafif kumaşlardan üretilen yazlık çiçekli elbise modelleri desenleri ile biz orta yaştakileri geçmişte bir yolculuğa sürükledi 🙂 Baharın enerjisini yazın coşkusu ile bütünleştiren birbirinden güzel ve şık Koton yazlık elbise modelleri fiyat olarak her kesime ulaşabilir mi bilemem ama tarz olarak gerçekten çok hoş. Eğer markanın ürünleri sizin de ilginizi çektiyse alışverişe çıkmadan önce galerimizdeki modellere bir göz atmanızın yararı olabilir.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.