Menu

Kırmızı Tesettür Kombinleri

Kırmızı Tesettür Kombinleri

Kırmızı renginin iddiası, tesettür kombinlere giriyor. Göz alıcı renklerden olan kırmızı renk tesettür giyim ürünleri, büyüleyici etkisi ile tercih ediliyor.

Kırmızı tesettür kombinleri, hem spor hem de klasik alanda kullanılmaktadır. Tunik modellerinden tesettür gömleklere, bluz modellerinden tesettür elbise ve abiyelere kadar her alanda kırmızı tercih edilebiliyor. Üst giyim kırmızı seçildiği zaman, alt giyim ürünleri siyah, kot rengi hatta pembe olarak da kullanılabilir. Pembe ve kırmızının uyumlu olmayacağı düşüncesi tamamen yanlıştır.

Tesettür giyim çeşitlerine bakıldığı zaman kırmızı kombinleri arasında beyaz renginin de yer aldığı görülüyor. Kırmızı tunik ve gömlekler ile kombinlenen beyaz pantolonlar, uygun renkteki şal ve eşarp modelleri ile de bütünleştiriliyor. Siyahın bütünselliği de kırmızı ile birleştiği zaman, kombinin kurtarıcısı olmayı hak ediyor. Kırmızı renk pantolon ya da üst giyimle kombinlenecek olan siyah tesettür giyim ürünleri, herkesin tercihi olacaktır. Renk kombinlerinde desenler de tercih edilebilir.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.