Kayra Bisiklet Yaka Pardesü

Kayra Bisiklet Yaka Pardesü

Muhafazakar bayanlar için model zenginliği çok önemlidir. En çok kullanılan pardesü modelleri arasında Kayra bisiklet yaka pardesü dikkat çekmektedir.

Kayra markası, en iyi tesettür giyim markaları arasında yer almaktadır. Yeni sezon modellerinde her ne kadar ince ürünler bulunsa da, pardesü modellerinin de yazlık modelleri çıkmaya başladı. Kışın kasvetli havasından sıyrılıp çok daha renkli bir bahar ve yaz sezonu geçirmek isteyenler Kayra modellerini kullanabilir. Tesettürlü muhafazakar bayanlar için oluşturulmuş olan pardesü koleksiyonu içerisinde başka bir yerde bulamayacağınız sezon ürünler yer almaktadır.

Kıyafet bulmakta sıkıntı çeken bayanlar, sezonun en moda renklerinden olan bordo, deniz mavisi, magrin rengi, yeşil ve pudra rengi tonlarını pardesü modelleri üzerinde tercih edebilirsiniz. Kayra modelleri arasında bisiklet yaka pardesü çeşitleri göze çarpmaktadır. Yaka detaylı olan modellerde genellikle bebe yaka ve hakim yaka kullanılmaktadır. Aynı renkte tasarlanmış cep veya kemer detayları da pardesülere şıklık katmaktadır.

7 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 651 kez görüntülendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Birinciders.com
© 2014 - 2015
Sayfa başına git