Menu

Gönül Kolat’ın En İyi Modelleri

Tesettür moda tasarımcılarından biri olan Gönül Kolat, yaptığı işleriyle ön plana çıkmayı başaran isimlerden biridir. Günlük giyim ve özel günler için tasarladığı kıyafetler, her yaştan kadının dikkatlerini celbediyor.

Gönül Kolat, son zamanların trend fenomenleri arasında ön plana çıkan isimlerden biri. Modelleri ile ihtişamlı giyinmenin farkını ortaya koyan tasarımcı, kullandığı kumaşlar, renkler ve ortaya çıkan mükemmel tasarımlarıyla moda dünyasının sevilen isimlerinden biri olmayı başarıyor. Giyime ilham veren yönleri, sempatik tavırları ve tasarladığı kıyafetleriyle tesettür giyimdeki yerini korumayı başaran Gönül Kolat, giyimde değişiklik arayanlar için en ideal isimlerden biridir.

Yeni sezona özel şık tasarımlar

Geçtiğimiz sezon tasarladığı tesettür abiye modelleri ile ön plana çıkan Gönül Kolat Susam, yeni sezona özel tasarımlarıyla da bir hayli söz edilecek kişilerden biri olacak. Abiye elbise modelleri ile ilham veren seçenekler sunan tasarımcı, sezona uyumlu renkleri kullanmasıyla da dikkat çekici güzellikler sunuyor. Moda rüzgarı estiren tasarımcı, zarif abiye modelleri, uzun elbiseler, pantolon tunik takımları ve daha birçok konuda yeniliklerini tesettür dünyasına sunuyor. Her birinin ayrıca incelenmesi gereken modellerini gördüğünüzde, alışverişte fikrinizin değiştiğini hissedeceksiniz.

Gönül Kolat 2017 Koleksiyonu

Şık tasarımları ile modanın rotasına yön veren Gönül Kolat Susam, 2017 koleksiyonu ile bayanların beğenisini yeniden üzerine çekecek. En şık detaylarıyla tasarlanan abiye modelleri, Gönül Kolat özel koleksiyonu ile çok daha şık görünümlere kavuşmuş. Biz de tüm bunları daha yakından inceleme fırsatı yakalamanız için yeni sezonun en trend kombinlerini beğeninize sunuyoruz.

Gönül Kolat’ın en beğenilen tasarımları:Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.