Menu

Genç Tesettür Giyim

Kullanım kolaylığı ve hareket özgürlüğü sağlaması adına daha çok rahat giysilerin tercih edildiği genç tesettür giyim;  özellikle okuyan ya da çalışan hanımlara hitap etmektedir. Günün büyük bir kısmını ev ortamının dışında ve sürekli hareket halinde geçirenlerden iseniz özellikle pantolonlar, tunikler ve uzun gömlekler sizin için en rahat giysiler olacaktır. Gençlerin beğenebileceği giyim modelleri ile sizlere sunduğumuz seçenekleri değerlendirerek dilediğiniz gibi bir tarz, aradığınız gibi modelleri sitemizden bulabilirsiniz. Yeni sezonda tunik modelleri, kap modelleri, ferace modelleri ve daha aradığınız çok sayıda farklı modeli bulabileceğiniz sitemiz ile giyinmenin haklı keyfini yakalayacaksınız.

Genç tesettür modelleri

Bu yılki modeller arasında oldukça geniş yer bulan asimetrik kesim tunikler özellikle dar paça pantolonlarla hoş bir uyum sağlamaktadır. Belden büzgülü uzun gömlekler de yine genç tesettür giyim trendleri arasında yer almaktadır. Sonbahar aylarında deri ya da kumaştan yapılan dizüstü trençkotlar, uzun ve salaş hırkalar; kış aylarında ise mürdüm, krem, siyah, beyaz ve toprak renklerinden oluşan kısa kabanlar rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalamak isteyen genç hanımların beğenisine sunulmaktadır. Sonbahar renklerine uyumlu birbirinden farklı seçenekleri sizlere sunduğumuz sitemiz ile giyimde öncü olmanın ayrıcalıklarını yakalayacaksınız. En trend genç tesettür modelleri ile çok daha şık olacaksınız.

Ünlü isimlerden genç tesettür modelleri

Son zamanların en çok takip edilen tesettür tasarımcılarından Pınar Şems, Pınar Akşam ve Gamze Polat gibi isimlerin mahir ellerinden sundukları genç abiye elbise modelleri ile beklediğinizden çok daha şık olacaksınız. Yeni sezona girerken en güzel stili oluşturmak ve beklediğiniz gibi bir şıklık elde etmek için güncellenen tesettür modası sitemizi incelemeye devam edin.Categories:   Fashion

Comments

  • Posted: 15 June 2016 11:26

    Hatice

    Bu elbiselerin fiyatları nerde??

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.