Menu

Gelin Buketi Modelleri

Gelin Buketi Modelleri

Gelin adaylarının severek kullandığı ve gelinliklerin vazgeçilmez bütünleştirici parçalarından olan gelin buketi modelleri, bu sezonda rengarenk.

Pembe ya da beyaz gelin buketi, gelin adaylarının en fazla tercih ettikleri ve düğünlerde en çok yakışan renklerden olan modellerdendir. Genel itibarı ile pembe gül ve beyaz gül ile süslenen buket, gül dışında bahar çiçekleri ile de oluşturulabiliyor. Beyaz gelinliğine renk katmak isteyen bayanlar tabi ki saflığın simgesi olan sade beyaz ya da pudra tonları pembe renk dışında kırmızı, mor, mavi ve turuncu renklerde de buketler seçebiliyor.

Hem görünümleri hem de anlamları açısından güzel bir seçim yapmak isteyen herkes, bu durumu aceleye getirmeden seçimlerini yapmalıdır. Çünkü her rengin ve her çiçeğin anlamı birbirinden farklıdır. En uyumlu modelleri seçmek hem sizi huzurlu yapacak hem de gelinlik modelinize şıklık kazandırılmış olacaktır. Birçok farklı renk tonu, gelinliklerinizi neşelendirmek ve renklendirmek için sizleri bekliyor.Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.