Menu

Fuşya Rengi Tesettür Modelleri

Fuşya Rengi Tesettür Modelleri

Tesettür modelde kombinler yapılırken renge çok dikkat edilir. Fuşya rengi tesettür modelleri, en zor kombin edilen modellerden olmaktadır.

Fuşya rengi sezonu olan bir renk değildir. Her sezonda kumaşın cinsine göre fuşya rengi kullanılabilir. Fuşya modeller hem günlük hem de özel günler için kullanılabilir. İnsanda bir rahatlık oluşturan fuşya, kasvetli havalarda da içinizi rahatlatacak bir renk olacaktır. Tesettür modelleri içerisinde, gömlekten tuniğe, pantolondan kap modellerine kadar birçok ürün çeşidinde fuşya rengi kullanılabilir. En güzel modellerden bir tanesi de tesettür abiye modelleri olmaktadır.

Fuşya rengi isteğe göre tek parça veya ikili parça kıyafetler olarak kullanılabilir. Özellikle beyaz tenli muhafazakar bayanlar için fuşya modeller iyi bir tercih olacaktır. Siyah renk ile kombin edilebilen fuşya, bir de en çok krem ve beyaz renkleri ile uyum yakalamaktadır. Bunun dışında bir de zümrüt yeşili ve altın sarısı da fuşya tesettür giyim parçalarının tamamlanabileceği renklerden olmaktadır.Categories:   Fashion

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.