Menu

Eşarp Modelleri

Abiye kombinlerinin olmazsa olmazlarından biri de eşarp modelleridir. Tercih edeceğiniz eşarp modellerini farklı bağlama teknikleri ile destekleyerek kullanıma alabilirsiniz. Bu planlama sayesinde kombinlerinizde marjinal form yaratabilirsiniz.

Çizgi Desenli Eşarp Modelleri:

Spor şıklığı kombinlerinize taşımak istiyorsanız çizgi desenine sahip eşarp modellerine yönelebilirsiniz. Günlük kullanım için ideal olan çizgi desenli eşarp modelleri aynı zaman da trend modaya ayak uydurmanıza imkan tanıyacak.

Çiçek Desenli Eşarp Modelleri:

Eğer renkli ve cıvıl cıvıl bir kombine imza atmak isteyenlerdenseniz çiçek desenine ev sahipliği yapan eşarp modellerine yönelebilirsiniz. Bu tarz eşarp modellerini tek renge ev sahipliği yapan giyim modelleri ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

Leoapar Desenli Eşarp Modelleri:

Farklılık yaratmak istiyorsanız kombin planlamalarınızı leopar desenli eşarp modelleri ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Modern şıklığın en trend parçalarından biri olan leoapar desenli eşarp modellerini siyah ya da kırmızı renk tonları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Hazırlayacağınız kombin de küçük taşlara sahip aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Dantel Detaylı Eşarp Modelleri:

Hem sade hem de modern olan dantel detaylı eşarp modelleri bu sezon da çok moda. Bu tarz eşarp modellerini kot giyim parçaları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Günlük kullanım için ideal olan dantel detaylı eşarp modelllerine bayılacaksınız. Sizler de hazırlayacağınız kombinleri birbirinden şık eşarp modelleri ile destekleyerek kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

 Categories:   Skirt Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.