Menu

Eşarp İçin Bağlama Tekniği

Eşarp İçin Bağlama Tekniği

Başörtüsü alanında bulunan eşarp bağlama teknikleri, bütün muhafazakar giyim kullanan bayanların merak ettiği konulardan olmaktadır. Saatler boyunca ayna karşısında, eşarp bağlamaktan sıkılan herkes, farklı teknikleri mutlaka denemelidir. Herkes sizi beklerken, acele içinde o telaşı yaşamak gerçekten çok farklı bir durum.

Eşarp bağlamaları ile ilgili pek çok görsel bulunuyor. Bu görsellerden beğendiklerinizi bulabilirsiniz. Eşarp bağlamanın püf noktaları vardır. Öncelikle eşarbı bağlamaya başlamadan önce, saçınızı topuz yapmak için güzelce toplayın. Kalın bir toka kullanırsanız, işiniz çok daha kolay olacaktır. Hatta bunun için satılan topuz tokalarını alabilirsiniz. Ardından üzerine bonenizi takın ve saçları iyice içeri alın. Başörtüyü üçgen yapın ve katlayın. Tepeden kaymaması için iğneleyebilirsiniz. İğneyi takınca, sağ ve sol taraftan da tutturabilirsiniz.

Son olarak çene altında eşarbınızı birleştirin ve iğne ile sabitleyin. Bunun yerine şık broşlar ya da mıknatıslar da kullanabilirsiniz. Eşarp çeşitlerinizi kombinlerinize göre seçerek güzel bir bağlama şekli ile doğru olarak kullanabilirsiniz.

 Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.