Menu

El Boyama Eşarp Modelleri

El Boyama Eşarp Modelleri

Kişiye özel olarak hazırlanan ve el boyama ile yapılan eşarp modelleri, Argite eşarp markası ile sevenlerine sunuluyor. Doğal kök boyasının kullanılarak tasarlandığı eşarp modelleri içerisinde kesinlikle katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu sayede inançları gereği eşarp taka muhafazakar bayanlar da içerisinde haram madde bulunan eşarplardan uzak kalmış oluyor.

Özel olarak hazırlanan el boyama eşarp modelleri ve şallar, tesettür giyim sektörü içerisine girdiği günden bu yana çok yoğun ilgi görmüştür. Sade düz şal modelleri de bu ürünler yanında vazgeçilmezler arasında olmaya devam etmektedir. Ancak ipek üzerine, kişiye özel olarak bu modellerin boyanıyor olması, çok güzel bir ayrıcalık olarak öne çıkmaktadır. Doğal boyaların kullanılarak oluşturulduğu desenler, sizin de stilinize bir farklılık katabilir.

Eşarp çeşitleri üzerinde bulunan ebru motifleri de bu marka ile sizlere sunuluyor. Ayrıca eşarp modelleri üzerine yazdırılan Osmanlıca isimler de bu sezonda ön planda. Argite ürünlerini, internet sitesinden kolaylıkla inceleyip satın alabilirsiniz.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.