Menu

Çiçeklerin Dünyası Bluzlar

Çiçeklerin Dünyası Bluzlar

Bluz modelleri, bayanların hem iş yaşamında hem de günlük yaşamında kullandıkları en popüler üst giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Bluz modelleri, pek çok tasarımcı tarafından pek çok desen ve model ile kategorilere dahil ediliyor. Bayanların çok sevdikleri Jean pantolon ve tesettür bol paçalı pantolon modelleri, ilkbaharın müjdelediği yaz döneminde çiçekli bluz modelleri ile kombin ediliyor. Çünkü bu sene, yeni yaz sezonunda, pek çok sitili hareketlendiren ve enerji dolduran floral desenli formlar, hakimiyeti elinden hiç bırakmayacak gibi görünüyor.

Çiçeklerin dünyasına dahil olma zamanı bluzlarda yaz dönemi olmuştur. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, karmaşadan oldukça uzak durmak olacak. Bu yüzden kombin içerisinde sade eşarp, takı ve aksesuar kullanılması gerekiyor. Bundan geriye kalan şey ise tereddüt etmeden kendi renkli dünyanızı tasarlayabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabı ya da babetler ile bu kombinleri oluşturabilirsiniz. Tesettür bluz modelleri, çiçek desenleri dışında daha pek çok desen ve model çeşitliliği ile sizleri bekliyor.Categories:   Blouse Shirt Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.