Menu

Cacharel Yazlık Eşarplar

Cacharel Yazlık Eşarplar

Hayal etmesi keyifli, yorumlaması çok kolay olan tasarımlardan oluşan Cacharel eşarp modelleri, bu yaz sezonuna damga vuracak modelleri sizlere sunuyor. Tesettür giyimde ve aksesuarda birinci sırada yer alan zaaflarından birisi ipek eşarplardır. Duruşu, asilliği ve yumuşaklığı ile pek çok bayanın beğenisini kazanan eşarp modelleri, 2016 Cacharel serisi ile sizleri bekliyor.

Dünya çapında ünlü marka olan Cacharel, kalitesinde epik duruşu, desenleri, tarzı ve özel tasarımları ile bayanların ister boyunlarını süsleyen zarif bir aksesuar olarak isterseniz de başınızın tacı konumunda yerini almaktadır. Yeni sezon kataloguna bakıldığı zaman, ustaların elinde yoğrulmuş, son derece modern çizgilerle sınırları belirlenmiş, aynı zamanda itinalı ve coşkulu bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor.

Cacharel eşarp, sezonun en trend renkleri olan lila, mor, sarı, turuncu, kırmızı, mavi gibi tek ve harmanlanmış renkler eşliğinde tasarlanmıştır. Romantik desenlerden geometrik desenlere, sanatsal dokunuşlardan tarihi dokunuşlara kadar pek çok detayı bu eşarplarda bulabilirsiniz.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.