Menu

Bomber Ceket Modası

Bomber Ceket Modası

Bombacı manası taşıyan Bomber ceket modelleri, saten dokuları ve çiçekli modelleri ile günümüze taşınırken, 70’li döneme de selam veriyor.

Yaka detayı ve lastikli kolları, şişme bir kol kalıbı ile sportif çizgide görünen bu modern ceket modeli, değişen moda dünyası içerisinde, klasik ve spor detayları fazlası ile birleştirmiş gibi görünüyor. Adidas Metal Toe modelleri ile piliseli etekler nasıl ki birlikte kullanılıyorsa, bu ceketler ile de tesettür giyimde pek çok karışık kombinler yapılabiliyor. Burada kombin yaparken dikkat edilmesi gereken detay, az renklilik ve sadelikten uzaklaşmamak olacaktır. Oversize modeller, yumuşak geçişler, tün dünya modasında geçerli bir kuraldır.

Ülkemizde en fazla satı yapan Zara, Mango ve H & M gibi pek çok marka, sade modelleri sizlere sunuyor. Tesettür giyim için uyarlanmış olan Bomber ceket modellerini en güzel şekilde kombinlerinize dahil edebilirsiniz. En güzel renklerden olan quartz pembe ve mavileri, bu ceketler üzerinde bulabilirsiniz.Categories:   Ferace Pardons Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.