Arzu Ergen Feraceleri

Arzu Ergen Feraceleri

İngiltere – Londra’da almış olduğu eğitim ile son derece başarılı tasarımlara imza atan Arzu Ergen tesettür ferace modelleri denilince akla gelen ilk isimlerden oluyor. Son derece birbiri ile uyumlu olarak tasarladığı ferace ve şalları ile sade şıklık arayanların tercihi olan Ergen, sunduğu rahatlık ve zarif şıklık ile feraceleri çeşitlendiriyor.

Zengin ürün yelpazesine sahip tasarımcılar arasında yerini alan Arzu Ergen tesettür modelleri, ferace, şal, çarşaf ve tunik gibi çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Uygun fiyatlı alışveriş yapmanızı sağlayacak olan Ergen tesettür, farklı tasarımları ve çizgisi ile sıkça kendisinden söz ettiriyor. Yeni sezon ferace modelleri, bu sezonun en iddialı modelleri arsında yer almayı başarmış bulunuyor.

Ergen, ferace modelleri tasarımlarında zarafeti ve şıklığı buluşturan ender moda tasarımcılarından olarak, minimalist ve zariflik boyutlarında ürünleri sizler için tasarlıyor. 2016 Ergen ferace modelleri incelendiğinde siyah renk özellikle kullanılırken farklı renklerde yer almaya başlamışken, en yeni tesettür giyim tasarımcısı Arzu Ergen bunu farklı bir tasarım ile şık bir şekilde sunuyor.

12 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 780 kez görüntülendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git