Menu

Alvina Piliseli Şal Modelleri

Alvina Piliseli Şal Modelleri

Pilise detayları, elbise ve etekler ile bizlere tanıtıldı. Yeni sezon Alvina piliseli şal modelleri, bildiğiniz her modeli size unutturacak güzellikte.

Piliseler, özellikle eteklerde kullanılan detaylardır. Fakat günümüzde bu tarz detaylar aksesuarlardan ayakkabılara hatta çanta ve cüzdanlara kadar giriyor. Tasarımcılar tarafından düzenlenen bu detaylar çok seviliyor. Özellikle genç muhafazakar bayanların severek tercih ettiği bu şal modelleri, birbirinden neşeli renklerden oluşuyor.

Piliseli şallar, klasik ya da sportif, siz hangi tarzı kullanıyorsanız o tarza uyum sağlayacak tasarıma sahiptir. Özel davetlerinizde ya da günlük kullanımlarınızda bu şalları kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Pembe tonları, mavi rengi tonları, haki yeşili, tabi ki siyahın ve beyazın vazgeçilmezliği, gri tonları, füme rengi ve sarı gibi pek çok piliseli modeli kullanabilirsiniz. Özellikle elbise ve gömlek üzerinde çok büyük uyum sağlayan modelleri, kolaylıkla kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Alvina farkı ile edineceğiniz bu modeller, oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.