Menu

Abiye Eşarp ve Şal Modelleri

Abiye Eşarp ve Şal Modelleri

Abiye eşarp ve şal modelleri, muhafazakar bayanların, mezuniyet, söz, özel davet ve nişan gibi günlerde tercih ettiği en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Şık görünmek ve zarifliğini tesettür ile korumak isteyen bayanlar için birbirinden güzel eşarp ve şallar tasarlanmıştır.

Abiye türban modelleri, ilk başlarda saten düz modeller ile piyasada yerini aldı. Daha sonra tasarımcılar, muhafazakar bayanların talepleri doğrultusunda, uyumlu renkler ve desenler ile bezenmiş olan gül modelli, figürlü baş örtüleri çıkardılar. Hatta bazı bayanlar, kuaför ya da eşarp şekillendiren kişilere, baş örtülerini iğne ile detaylandırmaya başladı. Fakat bu zahmetli ve israflı bir iş olduğu için bunun yerine abiye baş örtü almak tercih edilir oldu.

Krep kumaşlar ve tüllerin detaylandırılması ile hazır olarak tasarlanan abiye baş örtü modelleri, inciler ile süslenerek artık hazır halde kullanılabiliyor. Çünkü aksi taktirde sürekli iğne ile şekillendirilen baş örtüler çabuk deforme oluyor ve atılıyor. Siz de artık özel günleriniz için bu tür eşarp  ve şalları tercih edebilirsiniz.Categories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.