Menu

2019 Gelinlik Modelleri

2019 gelinlik modelleri, tarz ve tasarımlarıyla dikkat çekici yönlerini birleştirerek hanımların rüyasını süsleyecek şekilde hazırlandılar.

Yeni sezonda düğün hazırlığı içinde olan genç kızlar için gelinlik modelleri, son derece güzel ve şık şekilde hazırlandı. Tarzları ve stilleriyle dikkat çeken gelinlikler, tesettürlü seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

2019 Gelinlik Modelleri

Gelinlik modellerinde 2019 değişimi

Farklı fikir, farklı stil ve tarz arayışı içinde olan genç kızlar, sezonun yeniliklerini inceleyerek değerlendirmelerini yapabilirler. 2019 sezonunda birbirinden farklı gelinlik modelleri kendini gösterirken alışagelmiş modellerin dışına çıkmak isteyenler için de farklılıklar sunulmuş. Metalik detayları ve geometrik çizgilerin yeni sezonda da kendini gösterdiği modeller, ihtişamlı yönleri ile dikkat çekici tasarımlara bürünmüş durumda.

2019 Gelinlik Modelleri

2019 sonbahar gelinlik modelleri

Düğün sezonu her ne kadar daha çok yaz aylarında olsa da sonbaharın da kendine göre bir duruşu ve önemi vardır. Yaprakların döküldüğü, havaların soğuduğu ve stilin değiştiği bu mevsimde, gelinlik modeli tercih yaparken sezona ve mevsime uygun tasarımlar üzerinde değerlendirme yapmak en doğrusu olacaktır. 2019 sonbahar gelinlik modelleri üzerinde inceleme yaptığımızda, dikkat çekici bazı detaylar kendini hemen gösterebiliyor.

Amsale 2019 sonbahar kış gelinlik modelleri

Uzun duvaklı gelinlik modelleri, omuz detaylı modeller ve abartılı katlarıyla dikkat çekici şekilde tasarlanan yeni sezon gelinlik modelleri, her zevke hitap eden yönleriyle sonbaharda düğün yapmak isteyenlere yardımcı olacak şekilde tasarlandılar.

Anne Barge 2019 sonbahar kış gelinlik modelleri

Alışılmışların dışında gelinlik modelleri

Elbette gelinlikler, geçmişten günümüze gelirken değişmeyen tek şey rengidir. Beyaz renk gelinlik modelleri, ihtişamı ve geçmişten gelen özel tasarımlarıyla dikkat çekiciliğini korumaya devam ediyor. Ama biraz daha cesaret ederek farklı bir renk ile alışılmışın dışında gelinlik modelleri ile de düğün gününüz için hazırlık yapabilirsiniz. Buz mavisi başta olmak üzere farklı renklerde tasarlanan gelinlikler, oldukça iddialı seçenekler arasında yer alıyor.

2019 Gelinlik Modelleri

Geometrik gelinlik modelleri

Düğün dekorasyonlarında geçtiğimiz sezonlardan itibaren dikkat çekici bir şekilde boy göstermeye başlayan geometrik detaylar, bu sezonda gelinlik modellerinde de kendini gösteriyor. Daha farklı bir model beğenmek ve sıradanlaşmış gelinlik modellerinin aksine daha iddialı ve ihtişamlı modeller üzerinde tercih yapmak isteyenler için sunulabilecek en güzel modellerden birinin de geometrik gelinlik modelleri olduğunu hatırlatmak isterim.

2019 Gelinlik Modelleri

2019 gelinlik duvak modelleri

Gelinlik modeli kadar dikkat çeken bir diğer detay ise duvak modelleridir. Duvak modelleri, yeni sezonda yine farklı yönleriyle kendini göstermeye başladı. Sadeleşme yolunda ilerleyen duvaklar, gelinlerde daha değişik bir tarzın oluşmasına son derece yardımcı olmaktadır. Danteller, klasik işlemeler gibi klişeleşen modellerin aksine daha farkı tasarımlarıyla dikkat çeken 2019 gelinlik duvak modelleri, en güzel yönleriyle sizin de beğenebileceğiniz seçenekleri sunuyor.

2019 Gelinlik Duvak  Modelleri

V yaka gelinlik modelleri

Klasik gelinlik modellerinden daha farklı tarzları tercih etmek isteyen genç kızlar için 2019 gelinlik modelleri arasında birbirinden farklı seçenekler sunulmuş. V yaka gelinlik modelleri, alışagelmiş modellerin dışında farklı trend çizgisinin oluşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış. Bu modelleri inceleyerek istediğiniz gibi bir model tercih edebilirsiniz.

V yaka Gelinlik   Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri 2019

Tasarım ve moda dünyasının yeniliklerini incelerken gelinlik modelleri arasında kendinden çokça söz ettirecek tesettür gelinlik modelleri 2019 da yeni sezonda birbirinden farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni markalar ve bilinen markalarla yeni sezonda şık bir gelinlik modeli bulmak için fazlasıyla seçenek arasından tercih yapabileceksiniz.

2019 tesettür gelinlik modelleri

Fatma Sevildi Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlikler konusunda ihtişamlı tasarımlarıyla her sezon kendinden söz ettiren Fatma Sevildi, yeni sezonda da yine tesettürlü hanımların dikkatini üzerine çekebilecek tasarımlara imza atmış. 2019 tesettür gelinlik modelleri üzerinde bir karar vermek istiyor ve değişik bir modelden yana tercihinizi yapmak istiyorsanız kesinlikle incelemeniz gereken çok sayıda modeli ile Fatma Sevildi tesettür gelinlik modelleri size yol gösterecek.

Fatma Sevildi tesettür gelinlik modelleri

Setrinur tesettür gelinlik modelleri

Modelleri ve tasarımlarıyla tesettürlü hanımların dikkatini üzerine çekmeyi başaran Setrinur Moda, yeni sezonda da yine en güzel tasarımlara imza atmış. Gelinlik modeli konusunda henüz karar vermediyseniz kesinlikle incelemeniz gerektiğini düşündüğümüz Setrinur gelinlik modelleri, düğününüze renk katacak tasarımlara sahiplik ediyor.

Setrinur tesettür gelinlik modelleri

Türbanlı gelinlik modelleri 2019

Seçeneklerin sonunun gelmediği tesettür gelinlik modelleri, yenilikleri ile hanımlara yol göstermeye devam ediyor. Yenilikleri değerlendirirken tasarımlarına hayran kalabileceğiniz çok sayıda türbanlı gelinlik modelleri 2019 koleksiyonu sayesinde aradığınızı kolaylıkla bulmanın keyfini yaşayacaksınız.

Türbanlı gelinlik modelleri 2019

Gelinlik modelleri 2019Categories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.