Menu

2018 yeni tesettür abiye modeleri

Her sezon olduğu gibi bu sezonda yepyeni tesettür abiye modellerinin görücüye çıktığı şu zaman dilimleri, bize düğün sezonunun geldiğini haber ediyor.

cool vera somon şifon abiye elbise

düğün zamanlarının nasıl telaşlı geçtiğini bilmeyenimiz yok herhalde. bir yandan tatlı telaşlar yaşanırken, bir yandan da stresli geçen zorlu günler. hal böyle olunca erkenden düğün için giyim kuşam arayışına gidenlerde oluyor.

mevra bordo esmeralda abiye elbise

Tesettürlü bayanlar bu sezon kendini çok şanslı hissetse yeridir. Çünkü sezonun yeni modelleri,  tesettür firmaları tarafından görücüye çıktı. Yepyeni yüzüyle tesettürlü bayanlar için vitrinlerde yerini alan tesettür abiye modelleri, farklı kumaş ve modellerle siz tesettürlü bayanları bekliyor.

mevra haki mihrimah abiye elbise

Her tesettürlü bayanın severek giyeceği tesettür abiye modelleriyle bulunduğunuz yerin en şık bayanı olabilirsiniz. Zerafetin tüm detaylarını üzerinde bulunduran yeni tesettür abiye modelleriyle en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

mevra- acivert şehrazat abiye elbise

Her yaşa ve bütçeye hitap eden yeni tesettür abiye modellerinde modern tarzın yeni yüzünü de görebileceksiniz. Tesettür abiye elbise modelleriyle her mekana ve her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

mevra mint uyum abiye elbise

Düğün, nişan, balo, özel yemek davetiyeleri ve sünnet düğünü gibi her ortamda rahatlıkla giyebileceğiniz tesettür elbise abiye modelleriyle hem şık hem de rahat bir gün geçirmenizde mümkün.

mevra mürdüm şehrazat abiye elbise

Her rengin ve her modelin yüzünü görebileceğiniz 2018 tesettür elbise abiye modellerinde yumuşak kumaş dokusu sayesinde gün boyu rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

mevra somon uyum abiye elbise

Kolay kombinlenen yeni tesettür abiye modellerinde bu senenin en trend yüzü, inci zerafetini görebilirsiniz. Payetli kumaşların tül kumaşlarla bütünlük sağladığı tesettür abiye elbise modelleri sayesinde harika bir kombin yapabilirsiniz.

minel aşk indigo ayperi abiye elbise

Bu sene olduğu gibi bu sene de balık modellerini de görebilirsiniz. Balık modellerinde bu sene payet kumaş kullanımına sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Balık kesime modellerle zerafeti bir görünüm elde etmek çok kolay.

mevra mürdüm mihrimah abiye elbise

2018 tesettür elbise modellerinde bu sene etek gömlek görünümlü modellere de sıklıkla karşılaşmak mümkün. Bel kısmında fırfır modeli etek kısmında ise balık modelin zarifliği bir arada görebilirsiniz.

2018 yeni tesettür elbise abiye modelleri

 

 Categories:   Wedding Dresses Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.