Menu

2018 tesettür gelinlik modelleri

Hepimiz biliyoruz ki her genç kızın en çok giymeyi hayal ettiği tek şey var ki, o da muhakkak ki gelinliktir. Hayatlarının en mutlu gününde en güzel gelinliği giymeyi kim istemez ki?

üç boyutlu kaburga model tesettür gelinlik-modeli

Her sezon birbirinden şık ve gösterişli gelinlik görmek mümkün. Yeni yılın yaklaşmasıyla 2018 tesettürlü gelinlik modelleri de görücüye yavaş yavaş çıkmayacaktı başladı bile.

tüllü duvak model gelinlik

Her tesettürlü genç kızın merak ettiği 2018 tesettür gelinlik modellerinde neler olacak? işte bu yazımız tam da bu soruya cevap verecek nitelikte.Her gelin adayının kendine yakışan, kendi tarzına uygun gelinlik tercih etmek isteyecektir. İşte tam da bu sene bir çok model tarzda tesettürlü gelinlik bulmak oldukça kolay.

tesettür gelinlik modeli

2018 yılında birbirinden şık tesettürlü gelinlik modelleri tesettürlü gelin adaylarımızı bekliyor. Prenses, a kesimi, balık model ve daha bir çok model bu sezonun en iddialı gelinlik modelleri arasında. fransız güpürlü modeller, nakış desenli modeller, inci modeller, taşlı modeller ve daha neler neler…

sade tesettür gelinlik modeli

Duvak modellerinde çok farklı modelleri  görebiliriz. Tesettürlü gelin adaylarının en çok ehemmiyet verdikleri detaylar arasında hiç şüphe yok ki duvak modelleri yer alıyor.

sade gelinlik modeli

Abartı ve sadeliği seven gelin adaylarının 2018 yılında yüzü gülecek gibi görünüyor. Birbirinden farklı ve iddialı duvak modelleriyle tercihlerini belirlemek çok zor gibi görünüyor.

prenses tesettür gelinlik modeli

Her gelinlik firması 2018 yılının yaklaşmasıyla tesettür gelinlik modellerini görücüye çıkarmak için hazırlıklarını yapmaya başladılar bile. Tüm gelin adaylarımıza mutluluklar diliyorum.

kırık beyaz tesettür gelinlikCategories:   Wedding Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.