Menu

2018 sonbahar kış eşarp şal modelleri

2018 sonbahar kış eşarp şal modelleri yine yeni sezonda her mevsim olduğu gibi trend seçeneklerle dolu.

2018 ipek eşarp modeli

Spor giyinen tesettürlü bayanlar rahatlıklarına daha çok düşkün olurlar. Günlük hayatta genelde şal takmayı tercih ederler. Hem şık hem de rahat olmak isteyen tesettürlü bayanlar için en trend şal modellerini sizlerle paylaşacağım.

tüllü mürdüm şal

2018 sonbahar-kış  tesettür şal modellerinde pastal tonlarını ağırlıklı olarak görmeniz mümkün. En çokta tercih edilen renkler, kahve, hardal, turuncu, ve sarı tonlarını görmeniz mümkün. Mevsimin sıcaklığını bu renklerle yaşayabilirsiniz.

armine eşarp model

Her yaştan tesettürlü bayanların severek taktığı şallar 2018 tesettür şal modellerininde yine görebilirsiniz. Üstelik bambaşka ve uzun süre takabileceğiniz şal modelleri….Hem iş hayatınızda hem günlük yaşantınız da hem de özel gün ve gecelerinizde 2018 şal modelleriyle günün en şık bayanı olabilirsiniz.

toz pembe ipek şal

Tesettürlü bayanların en vazgeçilmezi olan eşarplar, her sezon olduğu gibi bu sezon da en yeni ve en tren modelleriyle tesettürlü bayanların  dikkatini çekecek kadar iddialı… Mevsimin en güzel tonlarını ve manzaralarını 2018 sonbahar-kış eşarp modellerinde görebilirsiniz.

gül desenli pembe şal

Hemen hemen her tesettür firmasının 2018 tesettür modasında birbirine yakın renkleri görebilirsiniz. Tüm firmaların her kumaş türünden eşarplarını her mağaza ve internet sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

ipek eşarp modeliCategories:   Scarf Models

Comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.